101 Okey Plus Hile 2021

101 Okey Plus Hile 2021 – 101 Okey Plus Çip Hilesi 2020 Bedava ve 101 Okey Plus Hile 2021 – 101 Okey Plus Çip Hilesi 2020 Bedava yazımıza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.

2 – Aşağıdaki Videoyu sonuna kadar izleyin.

3 – Videoda yazan siteye girin.

4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.

5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.

6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.

7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…

8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.

Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

101 Okey Plus Hile Nasıl Oynanır?

101 Okey oyunu toplamda 4 kişi ile ve birden fazla tur ile oynanmaktadır. Bu oyundaki amaç az puan biriktirmektir. Oyun sonunda ise en az puana sahip olan oyuncu oyunun galibidir. Puanlar elde kalan taşların üzerindeki sayıların toplanması ile hesaplanır.

Oyun içerisinde bir kişi dağıtıcı seçilir ve her oyuncuya 21 taş dağıtır iken kendisine 22 taş alır. Geri kalan taşlar kapalı durur. Bir taş açıktı, buna da okey denir. Oyun saat yönünün tersine doğru oynanır. Taşları dağıtan kişi oyuna başlar ve taş çekmeden yanındaki, oyuncuya taş atar. Sırası gelen oyuncu desteden taş çeker ve ellerindeki serilerin toplamı 101 sayısına ulaşıyor ise elini açabilir. Oyuncu elini açamıyor ise yere bir taş atmak zorundadır. Eğer elini açan oyuncu tüm elini açsa dahi yere bir taş atmak zorundadır.

101 Okey Plus Hile Oyununda Bitme Kuralları ve Hesaplama

101 okey oyununun bitmesi ve elinin açılabilmesi için oyuncunun elindeki serilerin toplamı 101 olmalıdır. Mevcut açılmış taşlara ise oyuncu kendi taşlarından ekleyebilir. Fakat bunun için oyuncunun en az 101 sayısına ulaşmış olması ve elini açmış olması gerekir.

Oyunun sonlandırılması için oyunculardan birinin ıstakasındaki tüm taşları oynamış ve son taşı masaya atmış olması gerekir. Eğer taş destesinde hiç taş kalmamış ise ve oyunculardan kimse oyunu bitirememiş ise her oyuncunun kalan taşları sayılır ve kendi puanlarına eklenir. El açmamış her oyuncuya 202 puan yazılır. Eğer oyunculardan her biri tüm taşlarını oynamış ve son taşı da masaya atmış ise -101 puan alır.

101 Okey Plus Hile 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.