Airplane Chefs Hile 2021

Airplane Chefs Hile 2021 ve Airplane Chefs Hile 2021 konumuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Airplane Chefs Hile

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.Airplane Chefs Hile Yapılışı *Örnek*Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Airplane Chefs Hile

Airplane Chefs Hakkında

Hayallerinizin uçmasına izin verin ve daha önce hiç olmadığı gibi hızlı tempolu bir yemek pişirme oyunu yaşayın. Parmağınızın bir dokunuşuyla dünyanın en büyük şehirlerinden ünlü yiyecekleri öğreneceğiniz lezzetli bir yolculuğa çıkın. Güneşli Sidney’den sisli Londra’ya, egzotik Singapur’dan kentsel New York’a, yolcularınıza en kaliteli ve konforlu yiyecekler sunmak için her yerden yeni pişirme tekniklerinde ustalaşın. Yemek pişirme becerilerinizi yeni zirvelere taşıyın ve eğlenceli ve benzersiz zaman yönetimi mekanikleriyle gerçek bir uçaktaymış gibi hissedin!

Mutfağınızı şimdiye kadarki en iyisine dönüştürmek ve gerçekten lüks yemekler yapmak için en kaliteli malzemeleri almak için çeşitli yükseltmelerle misafirlerinizin kendilerini evlerinde hissetmelerine yardımcı olun. Yüksekten uçun, hızlı pişirin ve zirveye ulaşın! Gökyüzü sınırdır!

Airplane Chefs Hile Özellikleri

Ürün Özellikleri
Bağımlılık yapan zaman yönetimi oyunu
Yüzlerce eğlenceli seviye
Çok çeşitli süslemeler ve yükseltmeler
Eşsiz oyun ortamı: dünyayı dolaşın ve yemek pişirme becerilerinizi geliştirin
Ağız sulandıran burgerler, biftekler, sandviçler ve hazırlamak için diğer lezzetli yemekler
Yaklaşan ücretsiz güncellemeler ile ücretsiz yemek pişirme oyunlarında en iyi zaman yönetimi deneyimlerinden biri
Ürün Açıklaması
Uçak Şefleri ile Cooking Fever’ı yeni zirvelere taşıyın! Bağımlılık yaratan bu ÜCRETSİZ zaman yönetimi pişirme oyununda lezzetli yemekler ve tatlılar hazırlayın ve bunları ticari uçuşlarda servis edin!

Hayallerinizin uçmasına izin verin ve daha önce hiç olmadığı gibi hızlı tempolu bir yemek pişirme oyunu yaşayın. Parmağınızın bir dokunuşuyla, dünyanın en büyük şehirlerinden ünlü yiyecekleri öğreneceğiniz lezzetli bir yolculuğa çıkın. Güneşli Sidney’den sisli Londra’ya, egzotik Singapur’dan kentsel New York’a, yolcularınıza en kaliteli ve konforlu yiyecekler sunmak için her yerden yeni pişirme tekniklerinde ustalaşın. Yemek pişirme becerilerinizi yeni zirvelere taşıyın ve eğlenceli ve benzersiz zaman yönetimi mekanikleriyle gerçek bir uçaktaymış gibi hissedin!

Mutfağınızı şimdiye kadarki en iyisine dönüştürmek ve gerçekten lüks yemekler yapmak için en kaliteli malzemeleri elde etmek için çeşitli yükseltmelerle misafirlerinizin kendilerini evlerinde hissetmelerine yardımcı olun. Yüksekten uçun, hızlı pişirin ve zirveye ulaşın! Gökyüzü sınırdır!

Bağımlılık yaratan, eğlenceli ve tamamen ÜCRETSİZ bir pişirme oyununda Airplane Chefs ile nihai bir Cooking Fever deneyimine katılın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir