Apocalypse Sniper Hile Android İos Bedava

Apocalypse Sniper Hile Android İos Bedava

Apocalypse Sniper Hile

Apocalypse Sniper Hile Android İos Bedava oyununa hoşgeldiniz arkadaşlar. Apocalypse Sniper Hile Android İos Bedavayı sizler için Ruslardan alıp Türkçeye çevirmeye uğraştık umarız başarılı olmuşuzdur. Apocalypse Sniper Hile Android İos Bedavanın hilesini eğer beğendiyseniz teşekkür etmeyi yorum yazmayı unutmayın. O zaman haydi oyunumuzun hilesine.

Bu konuda daha fazla bilgi edinmek için uygulamanın kısa bir açıklaması:

Zombi Avcısı en iyi ücretsiz zombi atış oyunlarından biridir! Kıyamet sonrası bir arazide hayatta kalın, silahınızı alın ve dünyadaki son gününüzmiş gibi ateş etmeye başlayın. Ölüm ile birlikte bu savaşta sınırın canlı ile ölü arasındaki korunmasını sağlayın. Ölülere ateş et, zombi öldürülmemiş istilayı durdur ve FPS zombi hayatta kalma oyunlarının kralı olarak insanlığı kurtar! 

Z günü ile savaşmak, ölü hedeflerinizi vurmak ve bu inanılmaz  hayatta kalma oyunları ile zombi ordularını öldürmek için taktiklerinizi seçin. Hayatta kalanların bu zombi oyununda savaşması ve canlı ile ölüm arasındaki sınırı yenmesi gereken yer. Bu inanılmaz FPS keskin nişancı oyununda zombi avcısı ol ve kıyamet karşıtı dünyanın son umudu ol ve bu ölümcül savaş alanında bir kahraman ol.

Zombie Apocalypse daha yeni başladı! Bir salgın saldırı ve insanlar yürüyen ölü canavar haline dönüşmeye başlıyor. Dünyanın son kurtulanlarını kurtar, zombi salgını öldürdü ve ölümcül enfeksiyonu durdur. 

Kıyamet toprağına seyahat et, tüfeğini al ve el değmemiş keskin nişancı atıcı yeteneklerini deneyin! Bu zombi aksiyon oyunu shooter oyununda saldırıyı durdurmak için strateji ve hassasiyete ihtiyacınız olacak. Parmağınızı ölü tetikte tutun, hayatta kalın ve yaşayan her zombi için ateş edin! 

Tüfeğini hazırla ve hayatta kalanlara saldırmadan önce zombileri vur. Hedefine karar ver ve en iyi atış için bak. Bir headshot’a gelin ve gelin, cephe hattını savunan en iyi keskin nişancı olun ve en iyi ücretsiz çevrimdışı oyunlardan birinin tadını çıkarın.

Zombi Avcısı’nı indirin, Kıyamet Sonrası Zombi Hayatta Kalma Oyunları’nı indirin ve şu anda yaşayan zombi canlılarını öldürmeye başlayın! Nihai zombi katili ol ve Z günün korkularını durdur! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir