Asphalt 9 Hile 2019 Bedava Token İos Android Pc Apk

Asphalt 9 Hile 2019 Bedava Token İos Android Pc Apk

Asphalt 9 Hile 2019

Asphalt 9 Hile 2019 Bedava Token İos Android Pc Apk konusuna hoşgeldiniz arkadaşlar. Elimizden geleni yaptık ve Asphalt 9 Hile 2019 konusunu sizler için hazırladık. Tüm yapmanız gereken resimli anlatımları adım adım takip etmek ve yönergeleri uygulamak. Eğer ki Asphalt 9 Hile 2019 için herhangi bir sıkıntı yaşarsanız yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Biz Asphalt 9 Hile 2019 i yabancılardan bulduk ve elimizden geldiğince Türkçeye çevirmeye çalıştık. Bu Asphalt 9 Hile 2019 sayesinde Bedava Tokenleri alabilirsiniz ve ücretsiz tokenlerinizi kullanabilirsiniz. Hadi o zaman lafı fazla uzatmadan Asphalt 9 Hile 2019 resimli anlatımına geçelim.

 

1 – Eğer ki kullanıyor isek ADBlocker ı kapatıyoruz resimdeki gibi. Sadece hileyi yapana kadar.

 

 

2 – Tarayıcımızın adres kısmına “as.hileza.com” yazıyoruz.

 

 

 

3 – Açılan hile sayfamızda ısaretlı yerlere kullanıcı adımızı ve kullanmıs oldugumuz telefona gore androıd ya da ios ya da bilgisyardan yapacaksak pc yı seçiyoruz.

 

 

 

4 – Bu adımda hesabımızın guvenlıgı ıcın proxylerden bir tanesini seçiyoruz. ve Proceed e tıklıyoruz.

 

 

 

5 – Bu adımda ne kadar Token istediğimizi belirtiyoruz arkadaşlar.

 

 

 

6 – Dogrulama adımındayız suan. Verıfy Now a tıklıyoruz dogrulamayı yapmak için. Eger ki bu adım olmasa ide herkes istediği kadar token olur ve hile anında kapatılır idi.

 

 

 

 

7 – Google dogrulama benzerı bır dogrulama sıstemı bu. Bu adımda “En iyi whatsapp içeriğini alın” a tıklıyoruz. Burda Cep telefon numaramızı giriyoruz ve devam tusuna basıyoruz.

 

 

9 – Son Adım olarak Evet yazıp 6662 e gonderıyoruz . Hepsi bu kadar arkadaşlar

 

 

 

Lütfen  Asphalt 9 Hile 2019 Bedava Token İos Android Pc Apk u kullandıktan sonra teşekkür etmeyi lütfen unutmayınız. Her kese bol Tokenler. Herkese mutlu günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir