Azar Hile 2020 Elmas Hilesi

Azar Hile 2020 Elmas Hilesi

Azar Hile 2020 Elmas Hilesi konusuna hoşgeldiniz arkadaşlar. Tüm yapmanız gereken Azar Hile 2020 Elmas Hilesi için resimli anlatımı adım adım takip edip yönergeleri uygulamak. Eğer her hangi bir problem yaşarsanız yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz. Azar Hile 2019 Elmas Hilesi için oldukça detaylı ve açıklayıcı bir paylaşım yapmaya çalıştık. Hadi Hileye geçelim.

Azar Hile Yapılışı Sesli Kanıtlı Anlatım

1 – İlk olarak azar.hileza.com adresine giriyoruz arkadaslar.

2 – Bu noktada kullanıcı adımızı ve hangi telefonu kullanıyorsak , mesela samsung huawai ya da herhangı bır androıd telefon ıse androıd ı , ıphone ise ios u ya da bilgisayardan yapacaksak pc yı seçıp Gizleme kısmına tıklayıp off yerıne on olmasını saglıyoruz. Sonra Devam tusuna basıyoruz.

3 – Hesabımıza baglandık suan. Hesap dogrulandı demesi lazım. En güzel bölüm olan ne kadar Gem istediğimizi seçiyoruz. Ve Gönder tusuna basıyoruz.

4 – Bu adımda ADBlock acıksa bilgisayarımızda ADblock u kapatıyoruz bu işlem için. ve Clıck to Start butonuna tıklıyoruz.

5 –   Bu adımda ” En iyi hatsapp içeriğini alın! ” a tıklıyoruz.

6 – Gercek bir kullanıcı oldugumuzu kanıtlamak ıcın Cep telefon numaramızı gırıyoruz. Ardından devam a tıklıyoruz.

7 – Ve Son adımdayız arkadaslar. Tek yapmamız gereken Evet yazıp 6662 e gondermek. Boylece belirtmiş oldugumuz tutardan tokenlerımız 15 dakıka ıcerısınde hesabımıa gelecektır.

Hileyi yaptıkdan sonra lutfen tesekkur etmeyı unutmayalım arkadaslar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.