Basketbol Arena Hile 2021

Basketbol Arena Hile 2021 ve Basketbol Arena Hile 2021 konumuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Basketbol Arena Hile Nasıl Yapılır

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.Basketbol Arena Hile Yapılışı *Örnek*Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Basketbol Arena Hile

Kafa Topu 2 ile tüm dünyada 150 milyon indirmeye ulaşan kardeş şirketimiz Masomo’nun yeni oyunu Basketbol Arena, Türkiye Android, iOS ve iPadOS kullanıcıları için yayınlandı. Masomo ekibinin yaklaşık 1,5 yıldır üzerinde çalıştığı Basketbol Arena hakkında ilk detayları açıklıyoruz.

Basketbol Arena Hile Güvenli mi

Şirketimiz İzmo bünyesinde geliştirilen Online Kafa Topu ile başlayan macera, 2017’de aynı ekibin Mosomo bünyesinde geliştirdiği Kafa Topu 2 ile devam etmişti. Kısa sürede gelen başarı, Türk mobil oyun sektörünün en önemli anlaşmalarından birisi ile taçlandırılmış ve Masomo, global oyun devi Miniclip’in bünyesine dahil olmuştu. O günden bu yana Kafa Topu 2 ile 125 milyon kullanıcıya ulaşan Masomo, yeni oyunu Basketbol Arena’yı Türkiye ve tüm dünyadaki oyuncuların beğenisine sundu.

Basketbol Arena Nasıl bir Oyun

Basketbolun en heyecan verici dinamiklerini konsantre bir şekilde mobil cihazlara getiren Basketbol Arena, ana hatları ile Kafa Topu 2’ye benzese de aslında oldukça farklı bir oynanış sistemi sunuyor, çünkü bu oyunda karakterlerin kafaları yerine ellerini ve hızlı vücut çalımlarını kullanarak, rakibimizin açıklarını arıyoruz. Ayrıca sokak basketbolu ile başlayıp gözünüzü yükseklere dikebileceğiniz bir takımı yönetebiliyor, oyuncularınızı geliştirebiliyorsunuz.

 • Birebir online rekabet,
 • Bol ödüllü sürükleyici bireysel kariyer modu,
 • Sokaktan başlayıp yıldızların yer aldığı liglere yükselme imkanı,
 • Basketbolun temel dinamiklerini yaşatan kontrol sistemi,
 • Basketbol efsanelerini yansıtan özel karakterler (Mamba, The King ve dahası…)
 • Müsabaka esnasında oyuncu değişimi,
 • Rakibe karşı kullanılacak süper güçler,
 • Her bir karakteri ayrı ayrı geliştirme ve özelleştirme sistemi,
 • İstatistiklere göre takım yönetme ve geliştirme imkanı, 
 • Takımı büyütmek için takım koçu belirleme,
 • Günlük ve haftalık giriş ödülleri,
 • Standart, nadir, destansı ve efsanevi sandıklar
 • Günlük ve haftalık giriş ödülleri,
 • Ödüllü etkinlikler
 • Battle Pass sistemi

Yeni oyunda sadece becerilerinizi ortaya koyunca tanık olabileceğiniz, pek çok heyecan verici özellik var. Örneğin müsabaka esnasında rakibinizin topunu çalmak ya da savunmasını geçmek için çok iyi bir zamanlama ile hareket etmeniz gerekiyor. Ayrıca rakibiniz sahanın neresinde olursa olsun, eğer yeterince hızlı hareket ederseniz, yaptığı atışları bloklayabiliyorsunuz.

Rakibi alt etmek demişken, rekabeti daha da kızıştıran, Kafa Topu 2’den çok daha gelişmiş süper güçleri de anlatmamız gerek. Şimdilik 8 farklı süper gücün bulunduğu listede rakibi buzlama, görünmez olma, bomba fırlatma, güç kullanmasını engelleme, ters yön, ekstra zaman ve topu dondurma gibi seçenekler mevcut. Tıpkı daha önce Kafa Topu 2’de de olduğu gibi, zamanla bu listeye yeni özel güçlerin dahil olacağını söyleyebiliriz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir