Bedava Brawl Pass Alma 2021

Bedava Brawl Pass Alma 2021 ve Bedava Brawl Pass 2021 Kanitli konusuna hoşgeldiniz. Bedava Brawl Pass Alma 2021 sizin için yabancı kaynaklardan bulundu.

Hile konumuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Bedava Brawl Pass Alma 2021 Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.

Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Bedava Brawl Pass Alma

Brawl Pass, 70 kademe ödül içerir. Oyuncular, görevleri tamamlayarak kazanılan jetonları kullanarak bu aşamalarda ilerlemek zorundadır. Oyuncuların tamamlayabileceği birkaç mevsimlik ve günlük görev vardır. Brawl Pass’ın en önemli özelliği, kromatik enderliği olan Albay Ruffs. Brawl Pass’ın 30. aşamasına ulaşılarak kilidi açılabilir. Albay Ruffs’in ana saldırısı, bir duvara çarptıktan sonra seken iki paralel lazer fırlatır. Süper Yeteneği, oyunculara hasar veren ve arkasında müttefik Kavgacıların alması için bir güçlendirme bırakan bir tedarik düşüşü çağırıyor. Bu güçlendirme, onu toplayan müttefikin sağlığını ve hasarını artırır. Brawl Pass ayrıca birinci kademe D4R-RY1 kostümü ve 70. kademe Ronin Ruffs sunuyor. Oyuncular ayrıca Brawl Pass ile çok sayıda jeton, güç puanı, büyük ve mega kutular ve pinler kazanacaklar.

Bedava Brawl Pass Nasıl Alınır 2021

Brawl Stars, Starr Force’un 5. Sezonu başladığında oyuncular, karakterleri için birkaç yeni görünümün kilidini açma fırsatına sahip olacaklar. Brawl Stars, Clash of Clans ve Clash Royale’ı yaratan stüdyo olan Supercell tarafından özellikle mobil cihazlar için yapılmış 3v3 çok oyunculu bir battle royale oyunudur. Maçlar hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır ve aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla oyun modu vardır. Çoğu oyun modu, diğer takımın hedefine bir top koymaktan haritanın belirli bir alanını tutmaya ve rakiplerden daha uzun 10 mücevher tutmaya kadar değişen hedeflere sahip, yukarıdan aşağıya, üçüncü şahıs nişancılardır. Bir maçtan önce, oyuncuların Kavgacılarını seçmeleri gerekecek ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var. Her biri, yükseltilebilen kendi benzersiz yetenekleriyle birlikte gelir. Oyuncular ayrıca o Kavgacının görünüşünü, animasyonlarını ve seslerini değiştirecek görünümleri de donatabilirler.

Bedava Brawl Pass Alma 2021
Bedava Brawl Pass Alma 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir