Bedava Google Play Kodu

Bedava Google Play Kodu 2020 ile artık istediğiniz oyunda istediğinizi alabilirsiniz. Bedava Google Play Kodu yabancılardan alınıp elden geldiğince türkçeye cevirilmiş sesli anlatım ve kanıt destekli adım adım videolu bir hiledir.

Bedava Google Play Kodu 2020 Nasıl Yapılır ?

Eğer videoyu düngün bir şekilde sonuna kadar izleyip kanalımıza abone olduysanız Bedava Google Play Kodu yapmışsınız demektir. Yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür edebilir arkadaşlarınızla site üzerinde paylaşım butonlarını kullanarak paylaşım yapabilirsiniz.

Google Play uygulaması kullanıcılarına milyonlarca Şarkı, Film, TV Şovu, Kitap vb. sunar. Tüm yaş gruplarındaki insanlar bu çevrimiçi kütüphaneye erişmek ister.

Bununla birlikte, Google‘ın reşit olmayan kullanıcıların Google Cüzdan’a erişmesine izin vermeyen bazı kısıtlamaları vardır. Şu anda hediye kartlarını satın alamazsanız, sizin için ücretsiz Google Play hediye kartlarımız var. Bu hediye kartları size yepyeni bir dijital deneyime erişmenizi sağlar; hiçbir şey sizi durdurmaz!

Çoğu perakendeci ve web sitesi, jeneratörümüzle 10$, 20$, 25$‘dan başlayan hediye kartları satarken, Google Play hediye kartlarını ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Bedava Google Play Kodu hediye kartlarında keşfedilmiş olabilir veya olmayabilir, ancak öncelikle Film, Kitap, Müzik de dahil olmak üzere Google Play Store‘daki şeylerin çoğunu satın almak içindir.

Bedava Google Play Kodu Hediye kartında yeterli krediniz varsa, bunları uygulama satın almak veya premium kullanımların kilidini açmak için kullanabilirsiniz. Bunları bile arkadaşlarınız ve aileniz için çeşitli durumlarda hediye olarak kullanabilirsiniz.

Diğer hediye kartlarından veya kuponlardan farklı olarak, Google Play kodları asla sona ermez; böylece istediğiniz kadar pahalı bir uygulama veya oyun satın almak isteyinceye kadar kaydedebilirsiniz.

Artık, Google Play hediye kartlarını çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz, ancak bu, kişisel bilgilerinizi gerektiren kredi kartınızdan ödeme yapmanızı gerektirir.

Google play kodu, Google Play Store’da bulunan ücretli uygulamaları veya oyunları satın almak için kullanılır.  Play store’dan bir uygulama almak istiyorsanız google play tl kodunuzu yükledikden sonra, uygulamayı satın alabilirsiniz. Play store’dan indirip oynadığınız herhangi bir oyun içinde, google play kodu yükleyip kullanabilirsiniz. Örneğin, Clash of Clans’da yeşil taş satın almak istiyorsunuz. Önce google play kodunuzu sitemizden satın alıyorsunuz. Size teslim ettiğimiz kodu  google play’e yükledikden sonra google play bakiyenizi harcayarak yeşil taşı alabilirsiniz…

Google Play kodları 25, 50 ve 100 TL olarak satılmaktadır.
Örnek: Google hesabınıza 25 TL değerinde google play kodu satın alıp yüklediniz, google hesabınızda 25 tl paranız olur . Diyelim bu paranın 15 tl’sini harcadınız geriye 10 tl paranız kalır ve  bu parayı istediğiniz zaman harcayabilir veya üzerine tekrar google play kodu satın alıp yükleyebilirsiniz…

Bedava Google Play Kodu 2020

Google Play kodunu nasıl yüklerim?

Google Play Store uygulamasından yüklemek için,
1. Google Play Store uygulamasını açın.
2.  Menü simgesine tıklayın.
3. Kod Kullan veya Redeeme tıklayıp kodunuzu yükleyin.

Bilgisayarınızdan yüklemek için,
1. play.google.com/redeem adresini ziyaret edin.
2. Kodunuzu girin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir