Bedava İsim Değiştirme Kartı Alma 2021 – Nasıl Alınır

Bedava İsim Değiştirme Kartı Alma 2021 ve Bedava İsim Değiştirme Kartı Alma 2021 yazımıza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.

Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Bedava İsim Değiştirme Kartı Alma Videolu Anlatım

Bedava İsim Değiştirme Kartı

İlk önce adınız PUBG mobil cihazınız üzerinden değiştirmek isterseniz “İsim Değiştirme Kartı“nızın olması gerekmekte. Bu kartı ise 0,4 sürümü ve üstüne sahip kullanıcıların görebileceğini belirtelim. Bedava İsim Değiştirme Kartı Alma Bu kart eğer sizde yoksa, “Etkinlikler” üzerinden veya güncelleme ödüllerinizi alabilirsiniz. Kartınızı aldıktan sonra “Envarter”e gidin ve alt kısımda yer laan “Kutu” öğesine tıklayın. “İsim Değiştirme Kartınızı” kullanarak isim değiştirebilirsiniz.

1- Adınızı PUBG mobil cihazında değiştirmek için önce bir “İsim Değiştirme Kartı” gerekir.

2- Bu öğe, 0.4 sürümüne güncellenen tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

3- Bu kartı almamışsanız, “Etkinlikler” e gidin ve güncelleme ödülünüzü toplayın.

4- Şimdi, ekranınızın altından “Envanter” e gidin ve en alttaki “Kutu” öğesini açın.

5- İstediğiniz değişiklikleri yapmak için mevcut “İsim Değiştirme Kartınızı” kullanın.


Bedava İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır

PUBG’deki görünümünüzü değiştirmek oyunda adınızı değiştirmekten çok daha kolaydır. Tencent Gaming, oyununuzla ilgili her şeyi taze tutmak için görünümünüzü değiştirmek isteyeceğinizi biliyor. Bununla birlikte, görünüşünüzü değiştirmek tek bir yakalamaya sahiptir ve bu, ilk önce 3,000BP – oyun içi para birimlerinden birini veya yağmalamak zorundasınız.

İlk ve en önemlisi 3,000BP’ye sahip olduğunuzdan emin olun.Ardından, uygulamanın ana ekranını açın (ana menü) ve “Envanter” seçeneğini seçin.Envanteri açtıktan sonra, karakterinizin hemen yanında bir “Rest Appearance” (Görünüşü Görünür) düğmesi alırsınız.Bu görünüm değişikliği için gerekli tüm seçenekleri sağlayacaktır. 3,000BP’niz varsa ve “OK” tuşuna basarsanız değişikliklerinizi yapın.Dolayısıyla, bu basit adımlarla, adınızı ve görünümünüzü PUBG Mobile’da kolayca değiştirebilirsiniz. Bu adımların sizin için işe yarayıp yaramayacağını ve bu tür güncellemeler için bizi izlemeye devam edip etmediğini bize bildirin.

Bedava İsim Değiştirme Kartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir