Bedava Royale Pass Alma 16 Sezon – Kanıtlı

Bedava Royale Pass Alma 16 Sezon – Kanıtlı ve Bedava Royale Pass Alma 16 Sezon – Kanıtlı yazımıza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.

Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Kanala Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Bedava Royale Pass Alma 16 Sezon Videosu

Bedava Royale Pass Alma PUBG Mobile, battle royale türünün önde gelen isimlerinden biridir. Oyun çok yükseklere ulaştı ve son zamanlarda çok popüler oldu. Oyuncular, ultra HD kalitesinde grafikler ve başlıkla birlikte gerçek hayattan ilham alan silahlardan oluşan bir cephanelik bile alıyor. Geliştiriciler, oyunun Royale Pass bölümünde çok sayıda yeni kıyafet, silah görünümü ve diğer öğeler yayınlar. Bu ödüller, PUBG Mobile’da her yeni sezonun başlamasıyla yenileniyor.

Bedava Royale Pass Alma

RP rütbesinde, Bedava Royale Pass Alma Elite Royale Pass sahipleri sezonun en komiklerinden biri olan Happy Rules Dance adında başka bir ifade kazanacak. Diğer ödül, oyunun Metro Royale modunda kullanılacak bir Metro Rozeti olacak.

Bedava Royale Pass Season 15 sona erdi ve PUBG Corps, oyunun RP bölümünü de 24 saat kilitledi. Önceki tüm güncellemeleri göz önünde bulundurursak, geliştiricilerin RP bölümünü bir sonraki sezon güncellemesinden 24 saat önce kilitlemesi, PUBG Mobile Season 16’nın yarın 17 Kasım 2020 02:00 UTC / 07: 30 IST’de geleceği anlamına gelir. Bir önceki sezonun sonu aynı zamanda oyuncuların sıralamalarının otomatik olarak sıfırlandığı ve yeni sezonun gelişiyle birlikte daha yüksek seviyelere ulaşmak için oyuncuların günlük görevleri tamamlamaya başlaması gerektiği anlamına geliyor. Royale Pass oyuncular için hiçbir zaman ücretsiz olmadı, bu sefer de Elite Pass ve Elite Pass Plus dahil olmak üzere Sezon 16 Royale Pass’in iki ücretli çeşidi olacak.

Bedava Royale Pass Alma Hilesini Yaptıkdan Sonra

Yeni ortamlar Erangel’e dayanan harabeler, siperler, bir haydut kampı ve diğer yerleri içeren iki benzersiz harita keşfedilmeyi bekliyor. Eşsiz savaş mekaniği ve bir vagon aracı içeren yeni bir yeraltı dünyasını keşfedin. Yeni teçhizat Silahlar, M203 Bomba Atar ile donatılabilir ve ateşli silahlarınızla düşmanları havaya uçurma yeteneği eklenebilir. Gizli düşmanları keşfetmenizi kolaylaştıran yeni bir Termal Görüş. Yeni Tikhar Tüfeği: Metro serisinden benzersiz bir sessiz havalı tüfek. Daha da güçlü koruma ve benzersiz yetenekler sunan Yeni Ağır Zırh. Gece Görüş Kapsamı ve Gözlükler. Yeni çeşitli zırh ekleri.

Bedava Royale Pass Alma 16 Sezon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.