Bedava UC Alma 2021

Bedava UC Alma 2021 ve Bedava UC Alma 2021 yazımıza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Aşağıdaki Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.

Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Bedava UC Alma Videosu

UC, oldukça pahalı ve her oyuncu bu para birimini karşılayamıyor. UC ile oyun içi mağazalardan benzersiz kaplamalar ve kostümler satın alabilirsiniz. Ayrıca UC ile Royal Pass Elite ve Elit Plus satın alabilirsiniz. Android cihazlarınız ile PUBG Mobile’da ücretsiz UC alabilirsiniz. Bunu çeşitli uygulamalarla yapabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler, bir süre önce Hindistan’da kullanıma sunuldu. Bu uygulama, anketleri yanıtlayan kullanıcıları Google Play kredileri ile ödüllendiriyor. Bu kredileri kullanarak UC satın alabilirsiniz. Anket sayısı kişiden kişiye değişebilir. Uygulama 10 milyondan fazla indirilmeye sahip ve Play Store’da 4.3 derecelendirmeye sahip.

Easy Rewards, kullanıcıların bir uygulamayı indirme, anket yanıtlama ve soru cevaplama gibi görevleri tamamlayabileceği çeşitli görevler veriyor. Kullanıcılar bu görevleri tamamladıklarında Flipkart, Amazon ve Paypal kuponları satın alabilecekleri paralar kazanıyor. Sonrasında oyuncular bu kuponlarla Google Play hediye kartları satın alabiliyor. Easy Rewards, Google Play Store üzerinden 100 binin üzerinde indirilme ve 4.4 derecelendirmeye sahip.

bedava uc alma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir