Bedava ZA Alma 2021

Bedava ZA Alma 2021 ve Bedava ZA Alma 2021 yazımıza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.

Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Bedava ZA kullanıcısı olan kişilerin katılım gösterebilecekleri en güncel kampanyalar intenet ortamında araştırılıyor. Bu güncel kampanyalara katılım göstererek hem bedava intenet kazanma şansı hem de farklı indirim kuponları elde etme şansı yakalanabiliyor.

E-spor’a önem gösteren Bedava ZA yapılanması, E-sporcuların yemek yapmakla uğraşmamaları için farklı yöntemler ortaya çıkarıyor. Bu bağlamda Vodafone Yemeksepeti.com adresi üzerinde %50’ye kadar ulaşabilen indirimler sağlıyor. Diğer yandan oyuncuların kullanabileceği oyun paraları ve oyun içi satın alım yapılması halinde 1 GB bedava intenet gibi hediyeler de veriliyor.

Bedava ZA Alma

Zula oyununa özel olarak Vodafone FreeZone Kasası’nı alabilmek için Gamer paketin satın alınmış olması gerekmektedir. Sonrasında telefon üzerinden Avantaj Cepte kısmına gelerek şifre alınması yeterli olacaktır. Alınan şifre Zula’nın sayfasında yer alan kod bölümüne girerek Zula Altın kazanılabilmektedir.

Bedava ZA Alma

Zula oyuncuları Bedava ZA Alma kampanyası ile birlikte her ay ilk ZA alışverişlerinde 1 GB intenet hediyesi alıyorlar.Ayrıca İntenet Avcıları kampanyası ile oyunun yüklenmesi halinde 20 GB’a kadar bedava intenet kazanılabiliyor.Kulüp Kampanyası sayesinde 26 yaşının altında olan ve hattı üzerine olmayan kişiler çok büyük fırsatları kaçırıyorlar.Evde İntenet Kampanyası ile birlikte ayda 4 kez kullanıcılara intenet yüklemesi yapılıyor. Böylece kotadan intenet gitmiyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir