Blade&Soul Revolution Hile 2021

Blade&Soul Revolution Hile 2021 ve Blade&Soul Revolution Hile 2021 konumuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Blade&Soul Revolution Hile Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.

Blade&Soul Revolution Hile Yapılışı *örnek*

Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Blade&Soul Revolution Hile

▣ Oyun Tanıtımı ▣ Destansı dövüş sanatları oyununu mobil cihazınızda yaşayın. Blade & Soul: Revolution Çıktı!

■ ▶ Gökyüzünde, karada ve suda rüzgar yürüyüşü! Blade & Soul: Revolution’ın güzel göklerinde ve devasa tam 3 boyutlu manzaralarında süzülün! ■ ▶ Bir İntikam Hikayesi Yüksek kaliteli sinematiklerle kapsamlı bir epik intikam öyküsünü deneyimleyin Efendinizin katili Jinsoyun’dan intikam alma yolunuz bugün başlıyor!

■ ▶ Seçtiğiniz Sınıfa göre benzersiz ve karmaşık beceri kombinasyonları Her karakterin beceri setinde ustalaşın ve geliştirin ve özel kombo saldırıları oluşturun. Diğer oyuncularla saldırıları gerçek zamanlı olarak birleştirin ve rakiplerinizi boşa harcayın! Gözlerinizi aksiyon dolu savaşlardan ayıramayacaksınız.

■ ▶ İhtilaf Savaşına Katılın. Cerulean ve Crimson arasında stratejik bir savaş Açık bir alanda gerçek zamanlı olarak büyük çapta savaş oynandı. Her sunucuda 500’e kadar oyuncuyla Ulus Savaşına katılın!

■ ▶ Gelişen bir topluluğa katılın. Hikayenizi birlikte çalışarak ve hatta bazen birbirinize karşı savaşarak oluşturun. Bir klana katılın ve hizipinize yardım edin! Topluluk sizi bekliyor! Blade & Soul: Revolution ile ilgili en hızlı haber güncellemeleri için bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.