Boxing Star Hile Android İos – Boxing Star Altın Hilesi Bedava

Boxing Star Hile

Boxing Star Hile Android İos – Boxing Star Altın Hilesi Bedava

Boxing Star Hile konusuna hoşgeldiniz arkadaşlar. Boxing Star Hile android ios seçenekleri ile sınırsız altın için bir adım için uzaktasınız. Eğer ki bir sıkıntı yaşarsanız yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

K.O’ya git!

Rakibinizi Yıldız Yapın!

Hey Kid, harika bir Boks Yıldızı olmak için gerekenlere sahip olduğunu mu düşünüyorsun? Boks dünyasına girin ve on altı hepsini! Alçak sokak kavgalarından Dünya Şampiyonuna yükseliş! Kendinizi özel eldivenlerle, yeteneklerinizi kullanarak geliştirin ve Mega Punch ile Knock’em Out! Şampiyonlar ringde yapılır!

Özellikler

▶ Rakibinizin saldırılarını önlemek ve mükemmel bir sayaçla geri saldırmak için daldırın, örün, atlayın ve örün!

▶ Savaşçıların Story Mode’da ortalama sokaklardan Dünya Şampiyonasına doğru ilerledikçe sıkı çalış!

▶ Boks dünyasının bütün tuhaf ve vahşi karakterleriyle tanışın ve arkadaş olun!

▶ Güçlü eldivenler topla ve güçlü yeteneklerle birleştir ve kendi dövüş stilini tanımla!

▶ Ligdeki diğer oyunculara karşı, şimdiye kadar ki en iyi olduğunuzu kanıtlamak için savaşın!

▶ Kazancınızı kullanarak yatağınızı atın, kaygan bir kamçı sürün ve arkadaşlarınızı kıskandıracak kadar toplanın, ayrıca tatlı bonuslar kazanın!

WWE Mayhem yüksek performans sergilerken, diğer bazı oyunlar her atak / savunma aşamasında etkili oldu. Shadow Fight, Puzzle Fighter ve en son Boxing Star gibi en sevdiğim oyunları söyleyebilirim. Çünkü çok boks yapıyorum Yıldız çok ilginç bu oyunu sana getireceğim.

Boks Yıldızı (ATK MOD / DEF x 1000) Creative Lab (4:33) tarafından geliştirilen ve bu ay piyasaya sürülen Android ve iOS platformlarında yayınlanan bir oyundur. Bu oyunu sevdim çünkü harika bir oyun deneyimi ve harika 3D grafikleri var. Ve bu oyun hakkında ilginç bilgileri sizinle paylaşacağım.

Hile Nasıl Yapılır ?

Boks Star olarak kabul edilebilir bir spor oyun simülasyonu. Göreviniz diğer yıldızlara karşı savaşmak ve şampiyon olmak. Zayıf rakiplerden başlayarak, daha güçlü ve daha güçlü rakipleri fethetmek için savaşacaksınız. Oyuna karakteriniz için vücut tiplerinden birini seçerek başlayacak ve bir takma ad gireceksiniz. Genellikle en genç karakteri seçerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir