Brave Conquest Hile ios Android Sınırsız ve Bedava Nasıl Yapılır

Brave Conquest Hile ios Android Sınırsız ve Bedava

Brave Conquest Hile ios Android Sınırsız ve Bedava konusuyla sizlerleyiz. Elimizden geleni yaptık ve Brave Conquest Hile ios Android Sınırsız ve Bedava hilesini bulduk. Elimizden geldiğince de türkçeye çevirdik sizler için. Tek yapmanız gereken oyun hile videosunu ya da resimli anlatımlarını yakip etmek. Eğer ki hileyi yapma konusuna sıkıntı yaşarsanız yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olmak isteriz.

 

Rahat ve eğlence dolu bir strateji oyunu olan [Brave Conquest]’te bize katıl!Kendi krallığını yönet ve kasalarını çabucak doldur!Düşmanların sana yapacakları her türlü saldırıya karşı ordunu bambaşka formasyonlara sok!Daha fazla bekleme! Şimdi tahta yükselmenin ve en büyük lordlar arasında yerini almanın tam zamanı!

[Oyun Özellikleri]
*Senin Krallığın, Senin Seçimin!Krallığının lordu olarak, kontrol senin elinde! Eşsiz yapıları kullanımına aç ve istediğin yere kur!Materyal ve kaynağın kalmadı mı? Çiftlikler ve Fabrikalar en iyi seçeneklerindir! Ordunun büyümesini hızlandırmak ister misin? Kışla, Büyü Atölyesi ve Harikaların kilidini açmaya odaklan!Ayrıca, kaleni yakmasın diye koruyucu Ejderhanı beslemeyi unutma!

Brave Conquest Hile ios Android Sınırsız ve Bedava Nasıl Yapılır

*Tonlarca Hazine ile Destansı Bir Dünya!Yemyeşil ovaları ve kar tepelerini aş, kayıp Harikaları ve nadir hazineleri aramak için en yüksek zirvelere tırman ve en derin vadilere in!Goblin ekibinle keşfe çıkmadan önce envanter alanını biraz boşalttığından emin ol. Dünyanın en sonuna ulaşana kadar hangi efsanevi hazineleri bulacağını asla bilemezsin!

*Bir Gerçek Efsane, On Bin Birlik Birleşiyor!Becerikli tebaası olmayan bir lord olmaz! Adalet ve kötülük Kahramanlarının yanında dur. Hiçbir savaş fazla sert değildir!Birliklerini güçlü ve formda tut! Onları eğit ve savaşta haksız bir avantaj için yükseltilmiş birlik türleri ödülüyle karşılığını al!

*Üstesinden Gelinecek Kafa Yoran Zorluklar!Birliklerini eğitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Onları yalnız bırak, otomatik olarak seviye atlayacaklar! Yine de, savaş o kadar basit değil. En iyi eğitimli askerler bile savaşı tek başlarına kazanamazlar! Onları akıllıca yönlendirmek ve konuşlandırmak senin elinde!Lordlar kendilerini zorlamayı asla bırakmazlar ve oyun kesinlikle bunu teşvik eder! Savaş Karargâhı, Arena ve global Krallık Savaşlarını fethederek daha büyük zaferlere doğru hiç bitmeyen bir yolculuğa katıl!

*Müttefikler Birleşin! Dünyanın En Güçlü İttifakı Olmak İçin Savaşın!Yeterli kaynağın yok mu? Müttefiklerinin paylaşacak çok şeyi var! Diğer oyuncular sana zorbalık mı yapıyor? Müttefiklerin arkanı kollar!Bir İttifak etkinliğiyle mi ilgileniyorsun? Müttefiklerinle işbirliği yap!Ve her şey kaybedilmiş gibi görünüyorsa… Bırak bunu müttefiklerin düşünsün!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir