Call of Duty Mobile Hile Android İos Bedava

Call of Duty Mobile Hile Android İos Bedava

Call of Duty Mobile Hile

Call of Duty Mobile Hile, aksiyon, FPS ve kıyasıya silahlı çatışma oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ünlü Activision Publishing, Inc. firmasının üstlendiği Call of Duty Mobile Hile Android platformuna yakın zamanda tamamen giriş yapacak oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı tek veya takımınızla birlikte mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Call of Duty Mobile Hile henüz ülkemiz için sunulmadığından Call of Duty Mobile Hile yani erken erişim olarak sunuyorum bu sayede oyuna birçok kişiden önce giriş yapabilir, karakterinizi oluşturabilirsiniz.

Call of Duty Mobile Hile Bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı modellerde silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Call of Duty Mobile v1.0.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Call of Duty Mobile Hile Play Store’da henüz ön kayıt aşamasındadır.

Call of Duty Mobile Hile Bedava

Black Ops ve Modern Warfare dahil olmak üzere Call of Duty serisinden çeşitli haritalara yer verilen oyunda Nuketown, Crash ve Hijacked haritalarını görebileceğiz. Unity real-time 3D geliştirme platformunu kullanan oyun klasik bir çok oyunculu modla gelecekken yepyeni modlar da yakında duyurulacak. Call of Duty serisinden modlar, silahlar ve karakterler içeren oyunun dünya genelinde iOS ve Android platformları için kullanabilir olacağı açıklanırken resmi çıkış tarihi ise henüz duyurulmadı.

Popüler oyun serisi Call of Duty’nin (CoD) hayranları, yaklaşan Call of Duty: Mobile adlı mobil oyunu şimdiden heyecanla bekliyor. Oyunun geliştiricilerinden Activision, hayranları daha da heyecanlandıracak yeni bir açıklama yaparak ‘Call of Duty: Mobile’da Battle Royale modunun da yer alacağını duyurdu.

CoD serisinde Battle Royale modunu ilk kez Black Ops 4’teki Blackout moduyla deneyimlemiştik. Bunun güçlü bir oyun modu olduğunu söyleyebiliriz ancak diğer Battle Royale oyunlarının eğlence seviyesini tam olarak sunduğunu söyleyemeyiz. Bu mobil oyunda, 100 oyuncu tanıdık gelecek yerlerden oluşan bir dünyaya bırakılacak. Oyun severlerin favori yerleri arasında bulunan Firing Range ve Nuketown gibi birçok harita bulunacak. Haritada dolaşmak için çeşitli araçlar mevcut olacak ve düşmanları hezimete uğratmak için etrafta çok sayıda farklı silah yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.