DISGAEA RPG Hile 2021

DISGAEA RPG Hile 2021 ve DISGAEA RPG Hile 2021 konumuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

DISGAEA RPG Hile Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.

DISGAEA RPG Hile Yapılışı *örnek*

Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

DISGAEA RPG Hile

DISGAEA mobile taşındı! Netherworld, en derin okyanustan daha derin ve en karanlık mağaradan daha karanlık bir yer. İblisler, canavarlar ve Overlords tarafından yönetilen kaotik bir dünya. Kimse onu nerede bulacağını tam olarak bilmiyor. Ama şimdi bu karanlık yer tüm oyunculara açılacak. Netherworld’e girin, tuhaf ama heyecan verici bir macerada En Güçlü Derebeyi yetiştirmeye çalışın.

※ OYUN ÖZELLİKLERİ

■ Serinin kahramanları yeniden bir araya geliyor Tüm seriden Laharl, Flonne, Etna, Adell, Mao, Valvatorez ve Killia gibi kahramanlar yeniden bir araya geliyor ve kahkaha ve gözyaşlarıyla dolu bir maceraya başlıyor!

■ Orijinal hikayeler ve müzik Netherworld’de herkesin ahlaki pusulası insanlardan biraz farklıdır. En sevdiğiniz karakterlerin heyecan verici hikayelerini ortaya çıkarın ve seriden fon müziği ile onların iniş çıkışlarını yaşayın. “Netherworld History”, DISGAEA hayranlarının en sevdikleri olayları bir kez daha yaşamaları ve yeni gelenlerin serinin önceki hikayelerini öğrenmesi içindir.

■ En Üst Düzey Savaş Sistemleri Oyun, sıra tabanlı bir savaş sistemi kullanıyor. Hayalinizdeki takımı en derin arzularınıza göre bir araya getirin! “Takım Saldırısı”, “Kule” ve “Fırlat” gibi eğlenceli savaş seçenekleri, oyunu gerçekten stratejik ve eğlenceli hale getiriyor.

■ Tonlarca hasar verin Karakterleri maksimum 9999 seviyesine kadar uyandırın ve yükseltin. Karakterlere birçok beceri ve sihir ile geliştirmeler verin ve düşmanlarınıza tonlarca hasar verin!

■ Seriden klasik öğeler DISGAEA ile ilgili sevdiğiniz her şey artık mobile taşındı. Çeşitli içeriğin kilidini açmak için “Karanlık Montaj” ı çağırın, ekipmanınızı yükseltmek için sonsuz “Öğe Dünyası” nı dolaşın ve şeytani ödüller için “Overlord’un Kulesi” ne meydan okuyun!

■ Her Zaman, Her Yerde Oynayın 4 kata kadar daha hızlı Otomatik Savaş! İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde destansı savaşın tadını çıkarın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.