DLS 2021 Hile – DLS 2021 Elmas Hilesi Bedava

DLS 2021 Hile – DLS 2021 Elmas Hilesi Bedava ve DLS 2021 Hile – DLS 2021 Elmas Hilesi Bedava yazımıza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Aşağıdaki Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.

Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

DLS 2021 Hile ve Elmas Hilesi Yapılışı

DLS 2021 Hile

Bu süre zarfında her yıl düzenli olarak spor oyunlarımızın yeni bir yılını alıyoruz. FIFA, NHL, NBA oyunlarının ardından en popüler akıllı telefon futbol oyunlarından biri olan First Touch Games stüdyosunun Dream League Soccer 2021’i yeni bir yılla geliyor.

Başlangıçta belirtmek gerekir ki, DLS geçen yıl yeni bir motor ve menü ortamı ortaya çıkardığı için, en azından görsel-işitsel açıdan çok büyük değişikliklerin beklenmediği ve bu yerleşik standartta önemli bir müdahale oldu. Ama en baştan başlayalım. DLS 2020 oynamadıysanız, en kötü ligdeki “köy” kulübüne gideceksiniz, burada kaptan olarak toplamda yaklaşık 80 puanla bir ünlü oyuncu daha seçeceksiniz. O halde amacınız kendi çabalarınızla futbol elitleri arasına girmek. DLS 2020 oynadıysanız, kadrolar, taktikler, oyuncular ve elmas para bozulmadan kaldı. Böylece önceki yıl kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.