Dr Mario World Hile Elmas Bedava Android İos 2019

Dr Mario World Hile Elmas Bedava Android İos 2019

Dr Mario World Hile Elmas Bedava

Dr Mario World Hile Elmas Bedava Android İos 2019 konusuna hoşgeldiniz arkadaşlar. Dr Mario World Hile hakkında herşeyi bulabilecek olduğunuz basit etkili ve güncel bir hile sayfasındasınız. Resimli anlatım olduğu gibi istek olması durumunda videolu anlatımda eklenecektir. Her zaman söylediğimiz gibi bize yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olmak isteriz.

Kapsülleri virüslerle eşleştirin ve onların kaybolmalarını izleyin! Yalnızca aynı rengin üç nesnesini, temizlemek için dikey veya yatay olarak eşleştirin.

• Neyse ki, Dr. Mario ve arkadaşlarının virüs avlama yetenekleri var ve artık bulaşıcı virüsleri stratejik olarak sıfırlamak için artık yarım kapsüller kullanabilirsiniz.

• İhtiyacınız olduğu için zaman ayırın. Yaklaşımınızı planlamak için sakin olun; Dr. Mario’nun virüs dünyasını kısa sürede kurtaracaksınız!
Dr Mario World Hile ülkemizden son zamanlarda oldukça popüler oldu ve oyunda biilindiği gibi çokça bir elmas ihtiyacı var. Bizde bu yüzde araştırmalara başladık ve oyunun hilesini yabancılardan bulduk. Elimizden geldiğince türkçeye çevirmeye çalıştık. Oldukça zorlandığımızı belirtmemiz gerekiyor. Tüm yapmanız gereken resmli anlatımları takip edip 3 dakikanızı ayırmak. Evet hepsi bu kadar. Hadi lafı daha fazla uzatmadan hilemize geçelim.

Renkli virüs virüsleri Dr. Mario’nun dünyasını panik içinde geçiriyor! Mario ve arkadaşları laboratuarlara koydular ve kapsüllerini aldılar! Şimdi asılsız virüsleri yok etmeye hazırlar.

• Dr. Mario çağrıdaki tek kişi değil. Şeftali, Dr. Bowser ve diğerleri görevde. Doktorlarınıza ek beceriler konusunda yardımcı olmak için Goomba, Koopa Troopa ve Buzzy Beetle gibi yardımcılarla çalışın.

• Doktorlar ve asistanlar çeşitli virüsleri bozma becerisine sahiptir

• Birçok farklı dünyadaki yüzlerce kurs, tasarruf etmeniz için hazır! Yeni dünyalar, yeni doktorlar ve daha fazlası düzenli olarak teslim edilecektir.

■ Dünyada arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte oynayın!

• Bu kendi kendine gönder ve sahne modunda kullanmak için dayanıklılık veren yürekleri alıyorsun! Ardından, bulmaca çözme ilerlemenizi gösterin.

• Karşı modda, virüsleri tüketmenin yoğunluğunu bire bir gösterme ile kalpleri kullanmadan açabilirsiniz!

• Doğru doktor ve asistan kombini bulun ve görüşünüzü alın!

 

Bu oyuna isteğe bağlı oyun içi satın alımlarla başlamak ücretsizdir.

• Kalıcı İnternet ve uyumlu bir akıllı cihaz gerekli. Veri yükleri geçerli olabilir.

• Reklam içerebilir.

• Reklamlarımız hakkında bilgi için, lütfen Nintendo Gizlilik Politikası’nın “Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz” bölümüne bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir