Dragon Raja Hile – Dragon Raja Elmas Hilesi Kanıtlı

          Dragon Raja Hile Ejderha klanı eski zamanlardan beri dünyayı yönetiyordu. Kara şövalye ve dört lordun hükümdarlığı altında, Dragon Raja Hile diğer canlıları köleleştirdiler. Baskıdan kaçmak için, insanlık ejderha kanından içti, böylece melez hale geldi - ejderhaların gücünü elde etti. Hibrit ordu arasında dört efendiye karşı isyanla savaş başladı. Bu nedenle, yüce Karanlık Kral bile aşağısının kaderini değiştiremedi. Dragon Raja Hile Bütün bunlar Ejderha Klanının ihtişamıydı, onu yıkım izledi.

Dragon Raja Hile

         İnsanlık dünyayı ele geçirirken, dört lordun içinde intikam yandığında çıkan yangınlar ve ejderha klanının kalıntıları. Ülkenin çeşitli köşeleri arasında saklandılar, pijamada beklediler ... yeni krallarının çağrısını beklediler. Ejderha Raja kesmek Temel kontroller: Taşımak için joystick'i sürükleyin. Saldırmak ve becerileri kullanmak için tıklayın. Nesne listesine dokunun ve gezinin. Diyaloga devam etmek için herhangi bir yere dokunun. Kalbinizi takip edin ve cevabınızı seçin. Arsa üzerinde etkili olacaktır. 

Dragon Raja Hile Nasıl Yapılır

Ücretsiz keşifte, yan görevleri tamamlayabilir veya atlamak için ana göreve dokunabilirsiniz. Ayarlarda tercihinizi değiştirebilir ve otomatik gezinmeyi kapatabilirsiniz. ATK düğmesine dokunun ve ATK duruş arayüzüne geçiş yapın. Düşmanlarda çiçek dansı kullanın ve hedeflere düşmüş Sakura işaretleri ekleyin. Dragon Raja Hileleri, Hack Kodları Son beceri geçici güzelliğinin kilidini açarak, sakura işaretleriyle düşmanlara saldırmak için Sakura katilini kullanın. Son yetenek Ephemeral Beauty ile ağır hasar verin! Canavar saldırısını atlatmak için atlat düğmesini tıklayın. Odachi'ye geçmek için kırmızı nilüfer kullanın. Odachi froms, altta beceri çubuğunda meitou formları beceri CD'sini görüntüleyin. Meitou formlarına geçmek için gece artçı şok kullanın. 

Dragon Raja Hile Hakkında Her şey

Basketbol oynamak, gul katran, salıncaklarda, ekskavatör kullanmak, lazer topu ateşlemek ... Bu geniş ve açık dünyada keşfedebileceğiniz çok şey var. Olaylar: Dünyanın en iyisi - eğitim arena puan sıralamasında birincilik. Yenilmez bombardıman uçağı - konuşma sırasında bomba sıralamasında ilk 1-5 sırada yer alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir