Empires Puzzles Epic Match 3 Hile 2020 Android ios Bedava

Empires Puzzles Epic Match 3 Hile 2020 Android ios Bedava

Empires Puzzles Epic Match 3 Hile 2020 Android ios Bedava sonunda hazır. Empires Puzzles Epic Match 3 Hile 2020 Android ios Bedava ruslardan alındı ve elimizden geldiğince turkceye cevırmeye calıstık. Eger cevırıde hatalarımız olduysa kusura bakmayın. Empires Puzzles Epic Match 3 Hile 2020 Android ios Bedava dısında sitemizde diğer populer oyunlarında hiellerini bulabilirsiniz.  2017’de Apple tarafından önerilen oyun!
“Bu destansı üçlü eşleştirme serüveninden etkilendik”

Empires & Puzzles, 3’lü eşleştirme savaşları, heyecan verici PVP düelloları ve inşa ettiği güçlü kalesi ile tamamen yeni bir RPG oyunu deneyimi sunuyor. Şimdi savaşa katıl!

• Dövüş – Harika kombolar ile birliklerini savaşa gönder!
• İnşa et – Muazzam bir savaş kalesi inşa et!
• Topla – Yüzlerce güçlü kahraman ve birlik çağır!
• Baskın yap – PvP savaşlarında global oyunculara karşı savaş!
• Yükselt – Kahramanlarını, binalarını ve özel güçlerini yükselt!
• Takım Kur – İttifakınla güçlü Titanlara karşı savaş!
• İnanılmaz Grafikler – Görkemli bir fantezi dünyasında detaylı canavarları, kahramanlar ve görsel efektleri deneyimle!

Empires Puzzles Epic Match 3 Hile 2020

NOT: Empires & Puzzles ücretsizdir ve oyun deneyimini daha da heyecanlı kılmak için isteğe bağlı uygulama içi satın alma seçeneği sunar. Bu özelliği kullanmak istemiyorsan, lütfen cihazının ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırak.

Şu anda Empires & Puzzles Epic Match 3 bilgisayardan indirilemiyor. Ancak, Android uygulamalarını PC icin çalıştırmak için emülatör kullanabilirsiniz. Bir örnek BlueStacks App Player. Kullanıcılara gerçek bir telefona benzer bir sanal cihaz sağlayan güçlü bir araçtır. Bu ayrıca kullanıcıların oyunları ve diğer popüler ve istekte bulunan uygulamaları yüklemelerini sağlar.
Böylece Play Store a herhangi bir kısıtlama olmaksızın erişebileceksiniz. Bunun dezavantajı, uygulama arka planda çalışmıyor olsa bile, bilgisayarınızın performansını yavaşlatmasıdır.
Sadece bu kadar değil, bazılarının yavaş çalışmasıyla ilgili şikayetler var. Adımlara devam edelim, böylece kullanabiliriz Empires & Puzzles Epic Match 3 bilgisayarınızda 4 basit adımda:

 

1: BlueStacks App Player ı bilgisayarınıza indirin ve kurun – İşte >> .
Bluestacks.exe dosyasını başarıyla indirdiyseniz, bilgisayarınızda İndirilenler klasörünüze veya indirilen dosyaları genellikle sakladığınız herhangi bir yere gidin.
Bunu bulduktan sonra uygulamayı yüklemek için tıklayın. PC nizde kurulum işlemini başlatmalıdır.
EULA Lisans sözleşmesini kabul etmek için İleri yi tıklatın.
Uygulamayı yüklemek için ekran direktiflerini takip edin.
Yukarıdakileri doğru şekilde yaparsanız, Yazılım başarıyla yüklenecektir.

2. Once yüklendikten sonra, programı açın ve Gmail hesabınızı kullanarak oturum açın veya yeni bir tane oluşturun.

3: Aramak Empires & Puzzles Epic Match 3 Play Store da ve yükleyin.
Artık “Tüm Uygulamalar” düğmesini göreceksiniz.
tıkladığınızda tüm yüklü uygulamalarınızı içeren bir sayfaya götürürsünüz. Empires & Puzzles Epic Match 3

4. Uygulamayı çalıştırın ve sevdiğinizin tadını çıkarın Games Windows PC de uygulama

Empires Puzzles Epic Match 3 Hile 2020

Oyun güzel ama akıcı değil, ilerlerken sizin elinizde olmayan yetersizliklerden dolayı takılıp kalıyorsunuz. En büyük handikap free heroların tatmin edici seviyede olmaması. İlerlemek için öldürülmesi gereken yaratıklar, free herolardan bariz şekilde daha güçlü. Bu yüzden ilerlemekte çok zorluk

Öncelikle Oyun Güzel ona şüphe yok paraya dayalı ama para vermek zorunda değilsiniz Sabir gerektirtiren bir oyun Arkadaşın Biri 2.5 senedir oynuyorum diyor 900 günde bu oyunu bitiremediysen helal olsun 23 levellik bir oyun harita kısıtlı bence yeni haritalar ülkeni büyütme imkanı savaşlar diğer

eni başlayanlara bilgiler 1.oyun pay to win 2. Para vermeden ilerleme çok zor şöyle acikliyayim para yatiraniin 1 günde geldiği yere para vermeyen 1 ayda belki geliyorsunuz 3.Bide oyuna bağımlı oluyorsunuz sürekli oynamak istiyorsunuz ama girdiğinizde hep yeniliyosunuz(harita bölümünde bi yerden

Güncelleme geldi. Ancak Play Store da görünmüyor. Kaldırdım tekrar Play Store’dan kurdum yine güncelleme istiyor. Oyun fena degil, ancak sadece para ile ilerleyebilirsiniz. Paranız yoksa 1 senede oynanabilir seviyeye gelir. O da şanslıysanız. Daha önce 5* ve 4* sık geliyorken şimdilerde yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir