FaceApp Pro İndir 2019 – Bedava Türkçe Faceapp pro indir ios Android

FaceApp Pro İndir 2019 – Bedava Türkçe Faceapp pro indir ios Android

FaceApp Pro İndir 2019 – Bedava

FaceApp Pro İndir 2019 – Bedava Türkçe Faceapp pro indir ios Android konusuna hoşgeldiniz arkadaşlar. Biz FaceApp Pro İndir 2019 – Bedava Türkçe Faceapp pro indir ios Android uygulamasını Ruslardan aldık ve elimizden geldiğince türkçeye çevirmeye çalıştık. Eğer bu uğurda hatalarımız olduysa affola. Şuan uygulama mükemmel çalışmaktadır. Bildiğiniz gibi FaceApp Pro İndir 2019 – Bedava Türkçe Faceapp pro indir ios Android son zamanlarda ülkemizde oldukça popüler oldu ve herkes pro versiyonunu araştırmaya başladı. Bizde bu talebi karşılıksız bırakmadık ve hemen araştırmalara başladık. Sonunda rus kaynaklarında FaceApp Pro İndir 2019 – Bedava Türkçe Faceapp pro indir ios Android bulduk ve hemen türkçeye çevirme çalışmalarına başladık . Sonunda bitti. Hadi lafı daha fazla uzatmadan uygulamayı nasıl indireceğiniz konusuna geçelim.

1 – İlk olarak Bilgisayardan uygulamayı indirmeye çalışanlar lütfen eğer ki AdBlock kullanıyorsanız resimdeki gibi durdurun.

 

 

2 – Bilgisayar telefon ya da tabletimizin tarayıcısından adres kısmına gelip , “faceapp.hileza.com” yazıyoruz .

 

 

3 – Bu adımda Uygulama Adı yazan yere “faceapp pro” yazıyoruz ve kullandıgımız device ı seçiyoruz. İleri butonuna basıyoruz.

 

 

 

 

4 – Güvenli Bağlantı proxy seçeneklerinden birini seçiyoruz.

 

 

5 – Bildiğiniz gibi pro sürün ücretleri çok fazla. Bu adımda uygulamayı pro olarak kaç gün kullanmak istediğimizi seçiyoruz. Ben 365 yazmıştım. Sonra İleri butonuna basıyoruz tekrardan.

 

 

 

6 – Doğrulama adımına geldik. Burda Verify now tuşuna basıyoruz.

 

 

 

7 – Faceapp Pro indirilmeye hazır. Burda Gerçek kullanıcı olduğumuzu kanıtlamak için onayla yazan mavi butona tıklıyoruz.

 

 

8 – “en iyi whatsapp içeriğini Alın! a tıklayın ve telefon doğrulamasını gerçekleştirin. Her telefon numarası demek bir kullanım hakkıdır.

 

 

 

 

9 – Google dogrulama benzerı bır dogrulama sıstemı bu.  Burda Cep telefon numaramızı giriyoruz ve devam tusuna basıyoruz.

 

 

 

10 – Son Adım olarak Evet yazıp 6662 e gonderıyoruz . Hepsi bu kadar arkadaşlar

 

 

 

Lütfen  FaceApp Pro İndir Uygulamasını indirdikten sonra  teşekkür etmeyi lütfen unutmayınız. Her kese bol kahkahalar. Herkese mutlu günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir