Finger War Strategy Card Game Hile Android İos Bedava

Finger War Strategy Card Game Hile Android İos Bedava

Finger War Strategy Card Game Hile

Finger War Strategy Card Game Hile Android İos Bedavaya hoşgeldiniz.Finger War Strategy Card Game Hile Android İos Bedava oyununun hilesini sizler için Çinlilerden alıp Türkçeye çevirdik.oyundan daha fazla başarı elde etmek için hilemizi yapmayı ve bize teşekkğr etmeyi unutmayın. Haydi arkadaşlar oyunun hilesini yaparak daha çok başarı ve keyif almaya.

Parmak savaşı sunuyoruz : strateji kart oyunu 1.0.1 APK 4.1 ve üzeri için APK dosyası. Parmak Savaşı: Strateji Kart Oyunu ücretsiz bir Strateji oyunudur. Cep telefonunuza indirmek ve yüklemek kolaydır. 
Lütfen ApkPlz’in sadece Parmak Savaşı için orijinal ve ücretsiz saf apk yükleyicisini paylaştığını unutmayın: Strateji Kartı Oyunu 1.0.1 APK, herhangi bir değişiklik yapmadan.

Play Store’daki ortalama 5 yıldız üzerinden 5,00 puan. Finger War: Strategy Card Game hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, daha fazla bilgi için FunApps Studio destek merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Buradaki tüm uygulamalar ve oyunlar sadece evde veya kişisel kullanım içindir. Herhangi bir apk indir telif hakkınızı ihlal ederse, lütfen bize ulaşın. Finger War: Strategy Card Game, geliştirici FunApps Studio’nun mülkü ve ticari markasıdır.

Bir dünya savaşı için parmaklarınızı kullanın. Dünya savaşını üç dakikada tamamla. Aralarından seçim yapabileceğiniz 30’dan fazla asker sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir