First Refuge Z Hile 2021

First Refuge Z Hile 2021 ve First Refuge Z Hile 2021 konumuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

First Refuge Z Hile

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.First Refuge Z Hile Yapılışı *Örnek*Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

First Refuge Z Hile

Çorak araziyi yönetmek için gerekenlere sahip misiniz?

First Refuge Z Hile Hakkında

İnsanlık, ölümcül bir zombi virüsü tarafından yok olmanın eşiğine getirildi. Hayatta kalanların çaresiz eylemleri, hain haydutlar, vahşi zombiler ve bu çorak arazide dolaşan uğursuz şirketler karşısında beyhude. Hayatta kalan bir grubun komutasını alıp bir yeraltı kalesi inşa etmek sizin göreviniz. Zombi istilasına karşı savaşma ve dünyanın her yerinden oyunculara karşı savaşma zamanı. İnsanlığın kaderi sizin omuzlarınızda.

ÖZELLİKLERİ

Kendi eşsiz Yeraltı Kalenizi inşa edin! Üssünüzü dilediğiniz gibi geliştirme ve geliştirme özgürlüğüne sahipsiniz!
Kıyametin ilk bölümü burada başlıyor! Çorak toprakları fethetmek ve insanlığı kurtarmak için birliklerinize komuta edin.
Hayatta kalanları kanatlarınızın altına alın! Doğru insanlara iş verin veya onları çorak araziye sürün. Hayatları sizin ellerinizde.
Efsanevi Kahramanları Toplayın! Çorak toprakları fethetmenize yardımcı olacak çeşitli kahramanlar arasından seçim yapın.
Sayılardaki güç! Diğer oyuncularla takım olun ve yan yana savaşın. Yedeklediğinizde düşmanları ortadan kaldırmak daha kolaydır!
En güçlü olanın hayatta kalması! Diğer oyuncularla ittifaklar kurun ve zombi ordularıyla savaşın ya da sadece tüm çorak araziyi fethedin. Sana kalmış!


First Refuge Z Teşekkürler

Çok oyunculu savaşlar! En sert kaptanlar bile, diğerlerinin arkalarını kollamak için ihtiyaç duydukları düşmanları sonsuza dek kafanızın peşinde olacak!
Emir almak! Yeraltı Kalesi kontrolünüz altında. Genişletin ve geliştirin. Wasteland’ın gıpta edilmesini sağlayın!
Dünya çapında sayısız oyuncuya katılın! Çorak toprakları yönetmek için yarışan tüm dillerden ve kültürlerden oyuncular. Tarihin son bölümünü yazabilirsiniz.

En son bilgiler ve yaklaşan etkinlikler için Facebook hayran sayfamızı takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.