Forsaken World Hile 2021 Bedava

Forsaken World Hile 2021 Bedava ve Forsaken World Hile 2021 Bedava yazımıza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Aşağıdaki Videoda Hile Adresini bulabilirsiniz..
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda 2 uygulama indirin.
6 – Uygulamaları 45 er saniye oynayın.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.

Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Forsaken World Hile Nasıl Yapılır

Forsaken World: Gods and Demons, büyük oranlarda bir fantezi RPG oyunudur. Hazinenin ve ihtişamın istekleri beklediği hiç bitmeyen bir macera dünyasına dalın. Bir ejderhanın inine baskın yapın, kayıp eserleri arayın veya gölgede biraz balık tutmanın tadını çıkarın. Eylemleriniz, Calindor’un geleceğini şekillendirecek destansı hikaye olaylarıyla etrafınızdaki dünyayı etkileyecek. İzini bırak ve bir efsane ol.

※ Özellikler ※ [Canlı Bir Dünya] Kendinizi Forsaken World’ün nefes kesici manzaralarına bırakın. Arazinin her santimini keşfederken ve birçok sırrını ortaya çıkarırken Calindor’un en iyi manzarasını görmek için gökyüzüne çıkın. Uzun bir maceranın ardından en iyi ruhları için doyurucu Cüceleri ziyaret edin veya dertlerinizi ortadan kaldırmak için Elflerin büyüleyici melodilerinin tadını çıkarın. Diğer oyuncularla etkileşime geçin ve mallarınızı ve kaynaklarınızı refah adına takas edin.

[Büyük Ölçekli PvP] İstilacı Fırtına Lejyonu, savaşan gruplar ve vahşi vahşi yaşam dünyayı tehlikeli bir yere dönüştürdü, ancak tüm tehditler harici değil. Kaosun ortasında, loncalar toprak ve kaynaklar konusunda birbirleriyle şiddetli bir şekilde çatışır. İttifaklar oluşturacak ve barışı koruyacak mısınız, yoksa sonsuz zafer adına fethedecek misiniz? Neye karar verirsen ver, yalnız değilsin! Bir lonca oluşturun ya da katılın, Lonca Kaleleri inşa edin ve bir kurtarıcı ya da fatih olun! [Kendi İsteğinizde Oynayın] İstediğiniz zaman sınıfınızı değiştirin ve karakterinizi uygun gördüğünüz şekilde özelleştirin. Savaş tarzınıza uyacak yetenekleri ve yetenekleri karıştırın ve eşleştirin ve gerçek sizi ortaya çıkarmak için görünümünüzü kozmetiklerle özelleştirin.

Forsaken World Hakkında

Forsaken World’de iki oyuncu aynı değil. Çok çeşitli özelleştirme seçeneklerini kullanarak kendi oyun tarzınızı geliştirin ve en büyük zorluklara karşı test edin. [Dinamik Oyun] Her giriş yaptığınızda yeni bir macera başlar. Güne bazı iksirler için pazarda dolaşarak başlayın. Eski moda bir zindan gezintisi için arkadaşlarınızla buluşun ya da boş zamanlarınızda bazı esnaflar üzerinde çalışın. Bitkiler için basit bir gezi, destansı bir ejderha oyunu macerasına yol açan özel bir olayı tetikleyebilir. Ne tür bir oyuncu olursanız olun, Forsaken World’de arayışınızı bulacaksınız.

Forsaken World Hile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir