Fruit Ninja 2 Hile – Fruit Ninja 2 Gem Hilesi

Fruit Ninja 2 Hile – Fruit Ninja 2 Gem Hilesi ve Fruit Ninja 2 Hile – Fruit Ninja 2 Gem Hilesi yazımıza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Aşağıdaki Videoda Hile Adresini bulabilirsiniz..
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda 2 uygulama indirin.
6 – Uygulamaları 45 er saniye oynayın.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.

Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Fruit Ninja 2 Hile Nasıl Yapılır

10 yıl sonra Fruit Ninja geri döndü, bir bıçak sokabileceğinden çok daha fazla meyve dilimlemeyle dolu! Refleksleriniz keskin, bilgeliğiniz derin veya organik gıdalardan gerçekten nefret ediyor olsanız da, Fruit Ninja 2 size aksiyon dolu zaman dilimlerinde eğlenceli ve ilgi çekici oyunlar sunmayı vaat ediyor. O halde ne bekliyorsunuz? Kılıcınızı çizin ve dilimlemeye hazırlanın!

ÖZELLİKLER: – Arcade, Zen veya Klasik gibi orijinal modlarla tek başınıza gidin veya Minigame Shuffle ve ritim dilimleme modu Fruitar Hero ile değiştirin – Eğlenceyi arkadaşlarınızla paylaşmak ister misiniz? Fruit Ninja Şampiyonu olma yolunuzu dilimlemek için dünyanın her yerinden oyuncularla gerçek zamanlı çok oyunculu modlara geçin! – Tüm yeni bıçakları ve güçlendiricileri karıştırıp eşleştirerek kombolarınızı, yıldırımlarınızı ve kritik noktalarınızı en üst düzeye çıkarın – Yeni karakterlerle, karakter görünümleriyle ve alay paketleriyle içinizdeki ninjayı ifade edin – Rahatlayın ve her arenanın kendi görselleriyle farklı konumların güzelliğini yaşayın ve film müziği.

Fruit Ninja 2 Hakkında

Kılıcını hazırla! Herkesin eğlenceli meyve dilimleme aksiyon oyunu, eğlenceli mini oyunlar ve gerçek zamanlı rekabetçi aksiyonla geri döndü! Dünyanın dört bir yanından diğer ninjalara meydan okurken tüm aksiyonun tadını çıkarın. Başka hiçbir oyun, Fruit Ninja şampiyonu olmak için üst sıralara çıktığınız kadar eğlenceye yaklaşamaz. Refleksleriniz keskin, bilgeliğiniz derin veya organik gıdalardan gerçekten nefret ediyor olsanız da, Fruit Ninja 2 size aksiyon dolu zaman dilimlerinde eğlenceli ve ilgi çekici oyunlar sunmayı vaat ediyor. O halde ne bekliyorsunuz? Kılıcınızı çizin ve dilimlemeye hazırlanın!

Fruit Ninja 2 Hile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir