Game of Sultans Hile 2021

Game of Sultans Hile 2021 – Game of Sultans Elmas Hilesi 2020 Bedava Altın Vip ve Game of Sultans Hile 2021 – Game of Sultans Elmas Hilesi 2020 Bedava Altın Vip videomuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.

2 – Aşağıdaki Videoyu sonuna kadar izleyin.

3 – Videoda yazan siteye girin.

4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.

5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.

6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.

7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…

8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız. Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Game of Sultans Hile 2021 Videolu Sesli Anlatım

Oyuncuları Orta Doğu’nun zengin tarihine daldırmak için 1. günden itibaren tasarlanan Revenge of Sultans, ortaçağ Arabistan’da, harika saraylar ve oyuncuların topraklarını güçlendirip genişletirken komuta etmeleri için tarihi temelli bir dizi askeri birime sahip. Oyuncular, tehlike ve entrikalarla dolu bir ülkede mütevazı bir lord olarak yolculuğuna başlar ve sonunda büyük bir imparatorluğun Sultanı olmak için yükselir.

2015 yılında piyasaya sürülen Revenge of Sultans, ilk doğum gününe kadar toplam kullanıcı sayısı 5 milyonu aşan kullanıcı sayısı ile anında hit oldu. 2016’da ROS, Suudi Arabistan’da toplam brüt gelir için App Store’da 1 numara oldu ve ardından Google Play’de “Orta Doğu’nun En İyi 10 Oyunundan Biri” unvanı aldı. Son 5 yılda, hem Android hem de iOS’ta en çok hasılat yapan kategorinin zirvesine oturdu ve 10 milyondan fazla aktif oyuncu ve 20 milyondan fazla indirme elde etti.

Revenge of Sultans’ın büyük başarısı, ONEMT’in yerel oyuncularda yankı uyandıran benzersiz bir oyun deneyimi sunmaya olan bağlılığının bir kredisidir. Yerel uzmanlığı ve oyuncu merkezli yaklaşımı ile ONEMT, Rise of the Kings, Days of Empire ve Frontier Justice dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki oyuncular arasında iyi karşılanan diğer birçok yenilikçi ve ilgi çekici çok oyunculu mobil STG geliştirdi.

Game of Sultans Hile 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir