Game of Thrones Conquest Hile 2020 ios Android Bedava

Game of Thrones Conquest Hile 2020 ios Android Bedava

Game of Thrones Conquest Hile 2020 ios Android Bedava hazır sonunda ve Game of Thrones Conquest Hile 2020 ios Android Bedava ruslardan alınıp elden geldiğince turkceye cevrılen bir hiledir. Game of Thrones Conquest Hile 2020 ios Android Bedava konusunda cevırıde hatalarımız olduysa kusura bakmayın sımdıden ancak hile cok guzel ve hızlı bir sekılde calısmaktadır.

 

 

Game of Thrones Conquest Full Apk oyunun da, Westeros savaşta. Büyük aileler birbiriyle savaştalar, ejderhalar gökyüzünün efendileri ve ölüler ordusu giderek kıtayı tehdit ediyor. Bölgenizi geliştirecek ve ordunuzu savaşa katılmaları için eğitin. Karmaşık bir politika içerisin de tehlikeli ittifaklar kurun. Dünyayı sarsan ve her ülkede izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisinden esinlenerek yapılan, Game Of Thornes Conquest oyunu, kullanıcılarına Westeros’un Lordları olmasına ve Yedi Krallığı fethetmek için çeşitli stratejiler geliştirerek oynamasına olanak tanır. Kış geldi ve düşman orduları savaşmak için hiç zaman kaybetmeyecektir. Hepsinin gözü Demir Taht’ı elde etmek. Sen de hiç zaman kaybetmeden Demir Taht’a oturmak için savaşlara katıl ve düşmanlarını zayıfken öldür.

Game of Thrones Conquest Full Hile Mod Apk

GERÇEK BİR GAME OF THRONES OYUNU!
Game of Thrones Conquest Apk oyunda ya kazanırsınız ya da ölürsünüz başka bir seçeneğiniz yoktur.
Gerçek bir Westeros’un Lordu Olun. Kendi hanenizin armasını oluşturun, topraklarını, haneni genişlet ve Demir Taht için savaşa katıl.
Jon Snow, Daenerys Targaryen, Petyr Baelish, Cersei Lannister ve diğerleri de dahil olmak üzere HBO hit dizisinin önemli karakterleri ile etkileşime geç.
Kara Kale, Ejderha kayası, Kış tepesi ve Kralın Şehri gibi 120’den fazla krallıkları ele geçirin.
Tehlikeli ittifak sistemini kullanarak siyasi kargaşa içindeki tehlikeli bölgeye gidin ve Demir Taht için ittifaklar kurun.

Game of Thrones Conquest Full Hile Mod Apk

Unutmayın Game of Thrones dizinde de olduğu gibi, sadece hanelerin ismi yaşayacaktır. Hükmettiğin topraklar da inşaa ettiğin haneni geliştir, nüfusunu artır ve kendi hükmünü ilan et. Savaşa gireceğin ordunu yetiştirerek, düşman lordlarla savaşa gir ve ikonik Güç Makamlarını ele geçir. Ele geçireceğin bu güç ile ekonomini ve askeri güce sahip olurken, kalelerini düşman saldırılarına karşı savun.

Game of Thrones Conquest Full Hile versiyonunun çıkması durumun da hemen Game of Thrones Conquest Mod Apk dosyası yayınlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir