Gumslinger Hile 2021

Gumslinger Hile 2021 ve Gumslinger Hile 2021 konumuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Gumslinger Hile

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.Gumslinger Hile Yapılışı *Örnek*Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Gumslinger Hile

Ürpertici runner Rest in Pieces’ın arkasındaki millet Itatake, bir sonraki oyununun hem iOS hem de Android için 23 Nisan’da çıkacağını duyurdu. Gumslinger olarak adlandırılacak ve oyuncuların sakızlı kovboylar veya Witches veya Grim Reaper gibi titrek silahlı şekerler olarak bir dizi düelloda yer aldığını görecek.

Oyunun ana odak noktası bu düellolar olacak. Karakterinizi, silahınızı seçecek ve ardından zirveye ulaşmak için 64 oyunculu turnuvalara katılacaksınız. Gerçek zamanlı çok oyunculu olmayacak, bunun yerine, oyuncuların oluşturduğu ve düellolar için gönderdiği karakterlerle savaşacaksınız.

Gumslinger Hile

Düellolar, büyük ölçüde oyunun ‘yumuşak vücut’ olarak adlandırdıkları fiziğe bağlı olarak çok eğlenceli görünüyor. Her karakterin sakızlı şekerlerden oluştuğunu görmek, her başarılı atış onları çeşitli komik şekillerde uçuracaktır. Önce onları vurmayı başarırsanız, çarpma büyük ihtimalle rakibinizin şutunun başınızın üzerinden zararsız bir şekilde yelken açmasına neden olacaktır veya kötü nişan alınmış bir şutun hedefini bulmasına yardımcı olabilir.


Gumslinger Hakkında

Karakterler de tek vuruşta ölmez, bu yüzden bu kararsız karakterlere birden fazla çekim yapmanız gerekecek. Stratejinizi bir şekilde uyarlamanızı gerektirecek savaşmak için bir dizi farklı aşama vardır. Bazen rakibiniz daha yükseğe yerleştirilebilirken, başka bir düello, önce temizlenmesi gereken teneke kutular gibi atışlarınızı engelleyen birkaç nesne görebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir