Hang Line Mountain Climber Hile 2021

Hang Line Mountain Climber Hile 2021 ve Hang Line Mountain Climber Hile 2021 konumuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Hang Line Mountain Climber Hile

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.Hang Line Mountain Climber Hile Yapılışı *Örnek*Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Hang Line Mountain Climber Hile

Yol boyunca mahsur kalan film ekibi üyelerini ve prensesleri kurtarırken sadece bir kanca kullanarak bir dağın tepesine tırmanmayı hayal ettiniz mi? Pekala, şimdi yoğun aksiyon tırmanma oyunu Hang Line: Mountain Climber’da yapabilirsiniz!

Yayıncı Yodo1’den (Crossy Road ve Rodeo Stampede şöhretinden) gelen Hang Line: Mountain Climber, zirveye gitmek için ekrana öfkeyle dokunmanızı sağlayacak. Her dokunduğunuzda, dik uçurumlarda tehlikeli bir şekilde tünemiş kar yığınlarına, buz sarkıtlarına ve kayalara güvenilir çengelinizi fırlatacaksınız.

Bununla birlikte, yol boyunca kurtarılacak çok sayıda karakter olduğu için amaçsız tırmanmıyorsunuz. Herkesi kurtarmak için yolunuzu dikkatlice planlamanız ve zirveye güvenle ulaşmanız gerekecek.

Daha da kötüsü, her seviye tehlikeli hayvanlar ve engellerle dolu. Sizi ipinizden atacak dağ keçileri, sizi yutmaya çalışan dağ aslanları ve cesur kahramanınızı paramparça edebilecek düşen kayalar var.

Hang Line Mountain Climber Hakkında

Belirli bir seviye çok zor oluyorsa, hızlı bir destek elde etmek için özel bir eşya kullanabilirsiniz. Bunlar, en yakın hayatta kalan kişinin yerini gösteren radarlardan, tırmanışınızı tehdit eden her şeyi ortadan kaldıran Goonies tarzı boks eldivenlerine kadar uzanır.

Yine de tüm dağların zirveleri yoktur – oyun, bir dağ keçisi sizi ölümünüze götürene veya düşen bir kaya tarafından parçalanana kadar daha yükseğe tırmanmanıza izin veren sonsuz bir moda sahiptir. Oyunun beş alanından dördü sonsuz bir mod içeriyor, bu yüzden yol boyunca biraz çeşitlilik var.

Hang Line: Mountain Climber, uygulama içi satın alma ve özel ödüllü isteğe bağlı reklamlarla oynaması ücretsizdir. Ayrıca şu anda da mevcut, bu nedenle Google Play Store’dan indirmek için aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir