Harry Potter Hogwarts Mystery Hile 2021

Harry Potter Hogwarts Mystery Hile 2021 ve Harry Potter Hogwarts Mystery Hile 2021 konumuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Harry Potter Hogwarts Mystery Hile

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.Harry Potter Hogwarts Mystery Hile Yapılışı *Örnek*Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Harry Potter Hogwarts Mystery Hile

Dünya çapında popüler mobil oyunu Harry Potter: Hogwarts Mystery hayranları için büyük bir sürpriz bekliyor. Sevgililer Günü tatilini kutlamak amacıyla ve tutkulu hayran kitlesinden gelen taleplere yanıt olarak oyuncular, 16 Şubat’tan itibaren yakında “istedikleri zaman buluşmaya gidecek ve oyunda kalıcı olarak romantizmi deneyimleyebilecekler”.

Harry Potter Hogwarts Mystery Hile Hakkında

Bu ne kadar harika? Oyunun uzun süreli bir oyuncusu olarak, şu anda Hogwarts’ta 7. yılımın tadını çıkarırken, sadece bazı ciddi zorluklardan sonra MC randevumu tekrar görme fırsatını elde etmekten değil, aynı zamanda bu haberi size özel olarak açıklamaktan da heyecan duyuyorum. adanmış hayranlar. Sizinle de paylaşacak başka bir şeyimiz var: Aşağıda izleyebileceğiniz Sevgililer Günü güncellemesini anlatan yeni aşk temalı fragmana ilk bakış. Ama bekleyin, dahası var!

İşte yeni güncellemenin resmi ayrıntıları, getirdiği hikaye içeriği ve oyunda uzun zamandır beklenen tarihler ve romantizm seçenekleri, önde gelen mobil eğlence stüdyosu Jam City ve Portkey Games, Warner Bros.’daki arkadaşlarımızın izniyle. Etkileşimli Eğlence etiketi:

Harry Potter Hogwarts Mystery Güvenli mi

“İlk olarak 2019’da özel bir oyun içi Celestial Ball etkinliğinde tanıtılan romantizm unsuru, o zamandan beri dört farklı durumda ortaya çıktı ve oyuncular orijinal bir karakterle toplam 2,9 milyon randevuya gitmeyi seçtikçe sürekli olarak yankılanan bir coşkuyla karşılandı. onların seçimi. Romantik özellik, hayranların en çok talep ettiği bir numaralı güncellemedir. “

Jam City’nin Oyun Direktörü Sarah Wolf, “Oyuncularımız oyundaki seçimlerine o kadar derin bir şekilde yatırım yaptılar ve bu sosyal özelliğin ne kadar iyi performans gösterdiğine şaşırmadık,” diyor. “Oyuncu tabanımızla sürekli etkileşim halindeyiz ve onlardan flört etmeyi kalıcı bir özellik haline getirmemizi isteyen sayısız e-posta ve mesaj alıyoruz, bu yüzden teslim etmemiz gerekiyordu!”


Harry Potter Hogwarts Mystery Nasıl bir oyun

“Bu güncellemenin bir parçası olarak, romantizm özelliği artık oyun yoluyla kazanılan puanların yönlendirdiği” ilişki seviyelerini “içerecek. Yeterli puan toplandığında, oyuncular sonraki yan görevleri ve etkinlikleri tetikleyen çeşitli” ilişki kilometre taşlarından “geçecekler. Yeni ve heyecan verici buluşma yerleri ilişki seviyelerine göre açılacaktır. Gerçek hayatta olduğu gibi, oyuncular da sevgileriyle “özel” olma veya kıvılcımları hissetmiyorlarsa “ayrılma” becerisine sahipler. “

“Bugünden itibaren flört özelliğinin kullanıma sunulmasına ek olarak, 5. Yıl, Bölüm 9’a ilerlemiş oyuncular, Sevgililer Günü temalı, zamanla sınırlı bir yan görev etkinliği deneyimleyebilirler: Profesör Dumbledore, Hogwarts öğrencileri, Profesör Dumbledore’un heyecanını yaşarlar. Büyük bir Sevgililer Günü dansı duyurdu. Ancak Madam Pince’nin organizasyonu altında dans, yemek ve süslemesiz yılın en sıkıcı olayı olma riski altında! Bu dansı unutulmaz bir gece yapmak oyunculara kalmış. herkes ve belki de Madam Pince ile Bay Filch arasına bir sevgi tohumu ekmek. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir