Joypara Hile 2019

Joypara Hile 2019

Joypara Hile 2019 konusuna hoşgeldiniz arkadaşlar. Tüm yapmanız gereken Joypara Hile 2019  yapabilmek için bütün resimli anlatımları takip etmenizdir. Eger bir sıkıntı yaşarsanız yorum kısmından bana ulaşabilirsiniz. Ancak Joypara Hile 2019  için resimleri takip edip söylenenleri yaptıgınız sürece hiç bir sıkıntı yaşamayacaksınız. En son Joypara Hile 2019  yaptıkdan sonra lütfen teşekkür etmeyi unutmayınız. hadi Joypara Hile 2019 hilesine geçelim.

 

1 – İlk olarak ” joy.hileza.com ” adresine giriyoruz arkadaslar.

 

2 – Bu noktada kullanıcı adımızı ve hangi telefonu kullanıyorsak , mesela samsung huawai ya da herhangı bır androıd telefon ıse androıd ı , ıphone ise ios u ya da bilgisayardan yapacaksak pc yı secıyoruz.

 

3 – Bu adımda hesabımızın güvenlik önlemlerinden biri için yapılan proxylerden bir tanesini seçipProceed e tıklıyoruz.

 

 

4 – En guzel adımdayız. Ne kadar Joypara istediğimizi seçiyoruz bu noktada.

 

5 – Çok kullanılan bir hile oldugu ıcın spam ı yanı gereksız ve fazla yuklenmeyı engellemek amacı ile bir dogrulama adımı konulmus hilemize. Bu noktada tıpkı google dogrulamaları gıbı bır dogrulama yapacagız gercek bır kullanıcı oldugumuz kanıtlamak amacı ıle. Verıfy No a tıklıyoruz.

 

 

6 –  Bu adımda ” En iyi hatsapp içeriğini alın! ” a tıklıyoruz.

 

 

7 – Gercek bir kullanıcı oldugumuzu kanıtlamak ıcın Cep telefon numaramızı gırıyoruz. Ardından devam a tıklıyoruz.

 

 

8 – Ve Son adımdayız arkadaslar. Tek yapmamız gereken Evet yazıp 6662 e gondermek. Boylece belirtmiş oldugumuz tutardan tokenlerımız 15 dakıka ıcerısınde hesabımıa gelecektır.

 

 

 

Hileyi yaptıkdan sonra lutfen tesekkur etmeyı unutmayalım arkadaslar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir