King of Avalon Hile 2021

King of Avalon Hile 2021 – King of Avalon Altın Hilesi 2020 Bedava ve King of Avalon Hile 2021 – King of Avalon Altın Hilesi 2020 Bedava yazımıza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek. Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.

2 – Aşağıdaki Videoyu sonuna kadar izleyin.

3 – Videoda yazan siteye girin.

4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.

5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.

6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.

7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…

8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız. Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

King of Avalon isimli mobil oyun çıkalı baya oluyor fakat oyun sürekli gelişiyor. Yapımcılar oyuna sürekli güncellemeler ile yeni özellikler ve paketler ekliyor. 50 milyondan fazla indirilen bu oyun ülkemizde de bir hayli fazla oynanmaktadır. Eğer sizlerde bu oyuna yeni başlamayı düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

King of Avalon başlangıç rehberi ile oyuna yeni başlayacak olanların işine yarayacak bir çok bilgi ve taktik öğreneceksiniz. Bu taktikler sayesinde oyunda zorlanmadan ilerleyebilecek ve oyunu kısa sürede çözeceksiniz. Bu oyunu Android ve iOS telefonlarınızda oynayabilirsiniz. Ayrıca emülatörler ile bilgisayarda da oynayabiliyorsunuz. Artık rehberimize geçebiliriz.

King of Avalon Başlangıç Rehberi

Bu oyunumuzda bir şehrimiz bulunuyor. Burada her türlü işlemi yapabiliyor ve kendimizi geliştirebiliyoruz. Peki bu şehri ayakta tutan daha doğrusu savunan nedir? Tabi ki duvarlar. Savaş esnasında ağır hasar alır ya da yenilirseniz duvarlarda yangın görürsünüz. Bu durumda savunmanız baya bir yok olmuş demektir. Bu durumda ister bekleyin isterseniz duvarları eski haline getirmek için altın harcayın. Yangın söndükten sonra tabi ki bir de hasar alan duvarları tamir etmeniz gerekecektir. Bunu özellikle unutmuyoruz.

King of Avalon Sınıflar

Oyunda birliklerin sınıfları bulunuyor. Yani askerlerin.  Bunlar okçu sınıfı askerler, piyade sınıfı askerler ve süvari sınıfı askerlerdir.Kısaca bunlardan bahsedelim.

Okçular : Bildiğimiz belli bir mesafeden ok atarak hasar veren birliklerdir. Bunlar kuşatma araçlarına ve atlı birliklere karşı oldukça güçlüdür.

Piyadeler : Normal askerler diyebiliriz. Bunların bazıları mızraklı olmaktadır. Mızraklı olanlar atlılara karşı oldukça güçlüdür. Normal olanlarda okçulara karşı oldukça güçlüdür.

Süvariler : Bildiğimiz atlılardır. Ağır ve hafif süvariler olmak üzere 2’ye ayrılmaktadırlar. Ağır süvariler piyadeler karşı oldukça güçlüdür.

Birde oyunda kuşatmada kullanabileceğiniz araçlar bulunuyor. Oyun içinde oldukça yavaş hareket edeler fakat askerleri korumak için birebirdir.

Korunma

Gelebilecek olası saldırılardan korunmak için kalkan kullanabilirsiniz. Bu kalkanı aktif ettiğinizde oyunda belli bir süre boyunca kimse size saldırmayacaktır. Ama dışarıda askerleriniz ya da herhangi bir birlikleriniz varsa onları korumaz. Kalkan olmadığı durumlarda ise askerleri korumak için herhangi bir yere yollayabilirsiniz. Asker bu oyunda oldukça önemlidir. Sayısını korumak gereklidir.

Işınlanma

Işınlanma dediğimiz şey aslında yer değiştirmektir. Bir kaç ışınlanma türü bulunmaktadır. Normal ışınlanma ile kendinize bir yer seçebilir ve oraya taşınabilirsiniz. Bir de ittifak ışınlanması mevcuttur. Bu ışınlanma türü de sizi, ittifak kalenizin bulunduğu yere taşımaktadır. Zaten bir ittifak üyesi olursanız bunu yapın. İttifak üyelerine ne kadar yakın olursanız o kadar iyi olacaktır. Bir diğer ışınlanma türü de ileri boyutlu ışınlanmadır. Bunu kullanarak direkt olarak bölge değiştirebilirsiniz.

Kahramanlar

Kahraman çağırmak ve hangi kahramanların bulunduğunu öğrenmek için Kahraman Odası isimli yere bakabilirsiniz. Buradan gerekli kahraman çağırmaları yapabilir, artık şansınıza hangileri gelirse toplayabilirsiniz. Bu kahramanları da atayabilir ve ekstra özelliklerini de aktif edebilirsiniz. Zaten oyun bunu size detaylı bir şekilde, oyun içinde anlatacaktır.

Etkinlikler

Oyunda sık sık etkinlikler olmaktadır. Bu etkinliklere katılarak ödüller kazanabilirsiniz. Oyun içinde size verilen görevleri tamamlamaya çalışın. Bu sayede ödüller alırsınız ve gelişiminiz hızlanır. Ayrıca klan etkinlikleri de olmaktadır. İşte en çok puanı toplayan klanlara fazladan ödüller verilmektedir. Bunun gibi bir çok etkinlik oluyor. Eğer ben oyunu aktif bir şekilde oynarım diyorsanız bunları da kaçırmamalısınız. Bu arada oyunda bir de size savaşlarda güç veren ejderha vardır. Ejderha ruhu kazanarak bu ejderhaları geliştirebilir ve istediğiniz alanda eğitebilirsiniz. Etkinliklerde bol miktarda bu ruh taşlarını kazanabilirsiniz.

King of Avalon rehberimizin sonuna geldik. Yeni başlayanların işine yarayacak bir çok şeyden bahsettik. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşmek üzere.

King of Avalon hile 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir