MapleStory M Hile 2021

MapleStory M Hile Nasıl Yapılır ?

MapleStory M Hile 2021 – MapleStory M Crystals Hilesi 2020 Bedava ve MapleStory M Hile 2021 – MapleStory M Crystals Hilesi 2020 Bedava hile konumuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
4 – Videoda yazan siteye girin.
5 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
6 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
7 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
8 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
9 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.

Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Güncelleme ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi sınırlı süreli etkinliği tanıtacaktır: Lotus Yaprağı Toplama Etkinliği: 1 Temmuz’a kadar bu etkinlik, oyuncuların açık alanda avlanırken nilüfer yaprakları toplamasına olanak tanır. Oyuncular, deneyim toplamalarına yardımcı olacak öğeler ve özel bir Cody öğesi ile ödüllendirilecekler. Sürpriz M Katılım Belgesi Etkinliği: 8 Temmuz – 27 Temmuz tarihleri ​​arasında, bir oyuncunun 14 gün boyunca ilk oturum açtığı günden itibaren özel bir katılım sayfası etkinleştirilecektir.

Oyuncular, deneyim puanları toplamalarına, donanım seviyelerini yükseltmelerine ve özel bir Cody öğesi almalarına yardımcı olacak ödüller alacak. Taş, Kağıt, Makas Mini Etkinliği: 15 Temmuz – 28 Temmuz tarihleri ​​arasında, Maplers Rock, Paper, Scissors oyununa günde üç kez katılabilecek ve jeton kazanabilecek. Oyuncular, deneyim puanları toplamalarına, donanım seviyelerini yükseltmelerine ve özel bir Cody öğesi almalarına yardımcı olabilecek ödüller kazanabilirler. MapleStory M, önümüzdeki ay özel güncellemelerle 2. yıl dönümünü kutlayacak. Temmuz güncellemesiyle ilgili daha fazla bilgi açıklanacak.

Nexon’un oynaması ücretsiz MMORPG MapleStory M, 16 milyon indirmeye ulaştı. Şu anda oyun ikinci yıldönümüne yaklaşırken 16,6 milyon kişi oyunu yükledi. Dahası, tüm kullanıcılar arasında, 1,4 milyar zindanın temizlenmesi ile 40,7 milyondan fazla karakter oluşturuldu. Oyun hem Google Play hem de App Store üzerinden edinilebilir. İkinci doğum gününü kutlamak için, MapleStory M – Mechanic ve Wild Hunter’a iki yeni karakter eklenecek. İkisinden ilki olan Mekanik, hızlı tempolu bir dövüş tarzını benimserken, Vahşi Avcılar arbaletleriyle uzaktan etkili. İkisi de direniş sınıfının bir parçası olacak.

mapplestory m hile 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir