Masketeers Idle Has Fallen Hile 2021

Masketeers Idle Has Fallen Hile 2021 ve Masketeers Idle Has Fallen Hile 2021 konumuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Masketeers Idle Has Fallen Hile

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.Masketeers Idle Has Fallen Hile Yapılışı *Örnek*Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Masketeers Idle Has Fallen Hile

Bir küre eşleştirme özelliği ile donatılmış Masketeers, tanıdık ama tazeleyici bir deneyim oluşturmak için boşta kalan oyunların sınırlarını zorluyor. Yeni yetenekleri ve stratejileri keşfetmek için Wraith’lere karşı savaşa hücum edin. Yol boyunca rünleri ve kalıntıları keşfedin ve hatta büyülü müttefiklerle birlikte gardiyanların kutsamalarını alın.

Karanlığa hapsolmayın, güçlerinizi kucaklayın ve zafere doğru hücum edin – her seferinde bir küre.

KÜRELER VE ULTIMATES
Masketeers Idle Has Fallen Hile Masketörler, güçlü becerileri ortaya çıkarmak ve Wraith’lere karşı savaşta sizi güçlendiren özel küreler oluşturmak için küreleri eşleştirebilirler. Nihai becerileri şarj etmek ve hatta son derece güçlü Astral Patlamalar oluşturmak için daha fazla küre zincirleyin!

Savaşın gidişatını değiştirmek için doğru zamanda küreleri eşleştirin.

MASKELER & KOŞULAR
Her Masketeer, yeteneklerini geliştiren ve hatta saldırılarını temel güçlerle aşılayan kendilerine özgü maskeler elde edebilir. Masketeers ilerlemeye devam ederken, bu benzersiz maskeleri toplayıp onları rünlerle aşılayarak Masketeers ekibinizin Wraith’leri yenmesine daha fazla yardımcı olabilirler.

YAZILAR
Masketeers Idle Has Fallen Umutsuzluk, ızdırap, korku ve öfke gibi negatif enerjileri tezahür ettiren ve onlarla beslenen bu Wraithler, insanları içeriden yok etmekle tehdit ediyor. Toplum bu iç şeytanlar tarafından ezilmeden önce etkilerinin büyümesini durdurmak cesur Masketeers’e kalmıştır.

WISPS
Çekirdeklerden çıkan bu güvenilir müttefikler, Wraith’lere karşı savaşta size yardımcı olacak. Saldırılara karşı hem savaş yeteneğinizi hem de cesaretinizi güçlendiren Periler, ayrıca Masketeers’a ve savaşta ekstra avantaj sağlayan özel küreler sağlar.

CHARMS
Bu benzersiz Tılsımlar, Wraithlerle savaşırken önemli anlar için inanılmaz güç patlamaları ve benzersiz yetenekler sağlar. Bu yetenekler, Masketeers ekibinize yardım ederken onları izleyen Empress of Charms tarafından daha da geliştirilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir