Metin2 Mobile Hile Android İos Bedava

Metin2 Mobile Hile Android İos Bedava

Metin2 Mobile Hile

Metin2 Mobile Hile Android İos Bedava hilesine hoşgeldiniz. Metin2 Mobile Hile Android İos Bedava oyununun hilesini sizler için Ruslardan çevirdik arkadaşlar. oyunu keyifle oynarken yaptığımız hileyi kullanarak daha çok başarı kazanacağınızı garantiliyoruz. Metin2 Mobile Hile Android İos Bedavanın hilesini yaptıktan sonra bizlere teşekkür etmeyi unutmayın. o zaman haydi hileye.

Uzun zamandır Ejderha Tanrı’nın nefesi Shinsoo, Chunjo ve Jinno krallıklarını izliyor. Ancak bu büyüleyici sihir dünyası korkunç bir tehditle karşı karşıya: Metin Taşlarının etkisi sadece kıtanın tamamında yaraları parçalamakla kalmadı, aynı zamanda arazi ve sakinlerinde kaos ve yıkıma neden oldu.

Savaş krallıklar arasında dağıldı, vahşi hayvanlar öfkeli hayvanlara dönüştü ve ölüler kana susamış yaratıklar olarak hayata geri döndü. Ejder Tanrısının müttefikleri olarak Metin Taşlarının karanlık etkisiyle savaş. Tüm gücünüzü toplayın ve krallığınızı korku, acı ve yıkım dolu bir geleceğe karşı korumak için silahlarınızı alın!

Metin2 Mobile Temel Özellikler

Beş sınıf
– oyuncular Warrior, Shaman, Ninja, Sura veya Lycan arasında seçim yapabilir ve bir alt sınıfta uzmanlaşabilir.
Çok sayıda PvP Seçenekleri
– rakip ulusların oyuncularını yenerek krallığınız için savaşın, düellolara katılın ya da dünyayı dolaşıp herhangi bir rakiple savaşın.
Düşük Sistem Gereksinimleri
– Metin2 herhangi bir modern bilgisayarda çalışmalı ve dünya çapında geniş bir izleyici kitlesine ulaşabilmelidir.
Dinamik Dövüş Sistemi
– Geleneksel bas-tık atakları kullanarak düşmanları meşgul edin ya da hack ve slash sistemi kullanarak savaşa aktif olarak katılın.
Grind To The Top
– leveling, klasik oyunların eski okul eziyetini yakalar; sonsuz çetelerin seviyesini öldürmek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir