PUBG MOBILE Nordic Map Livik Hilesi

PUBG MOBILE Nordic Map Livik Hilesi sonunda hazır. PUBG MOBILE Nordic Map Livik Hilesi için yaptığımız yoğun araştırmalar sonucunda yabancı kaynaklarda bir hile bulduk ve sizler için elimizden geldiğince Türkçe ye çevirmeye çalıştık. Lütfen PUBG MOBILE Nordic Map Livik Hilesini yaptıkdan sonra teşekkür etmeyi ve beğenmeyi son olarak da çok fazla yaymamaya çalışmanızı rica ediyoruz.

PUBG Mobile, oyunun mobil versiyonuna özel yeni bir harita getiren bir güncelleme yayınladı.

PUBG MOBILE Nordic Map Livik Hilesi 2021

Henüz geliştirilme aşamasındayken haritayla beta sürümünde oynamış olan Livik haritasından daha önce birkaç kez bahsetmiştik , ancak sonunda oyunun 19 sürümüne indi, yani oynayacak yeni bir yer var.

Livik, bir köşesinde karlı dağlar, bir ada, kıyı alanları ve bataklıkların yanı sıra her yerde noktalı çok sayıda kayanın bulunduğu bir tür İskandinav haritasıdır. Bu arazide dolaşmak için harika bir 4×4 var.

Çok büyük bir harita değil ve bize çoğunlukla Erangel’i hatırlatıyor, bu yüzden popüler olacağından şüpheleniyoruz.

Tencent Games, popüler olacağını umduğumuz oyunda hileye de değindi. PUBG Mobile’ın arkasındaki ekip , oyunda tek atışta öldürme hilesi kullanan 10.000 oyuncuyu yasaklamak için harekete geçtiğini söyledi.

Bu, 10 yıllık bir yasakla sonuçlandı, ancak hepimizin bildiği gibi, bu insanlar muhtemelen oyunda farklı bir profille görünecekler – ancak umarım bir ders çıkaracaklar.

PUBG MOBILE Hilesi

“PUBG Mobile’ın resmi ekibi, bu ortamı rahatsız eden oyuncuları cezalandırarak size adil bir oyun ortamı sağlamaya kararlı. Oyuncu geri bildirimleri sayesinde, kısa bir süre önce, tek atışla oyuncuları öldüren ve ardından anlık olarak ekranlarını tersine çeviren yeni bir hile keşfettik. Resmi ekip hemen harekete geçti ve bu hileyi kullanan oyuncuları takip etti. 10.000’den fazla oyuncuya, oyun ortamına zarar verdikleri için Operasyonlar ekibinden 10 yıllık bir yasak verildi. Ekibimiz, adil oyun ortamını baltalayan ve bu tür hileler kullananlara kısıtlama göstermeyecek, “dedi Tencent Games yaptığı açıklamada.

“PUBG Mobil İşlemler Ekibi, kurallara uyan tüm oyunculara en iyi oyun deneyimini sağlamak için çok çalışmaya devam edecek. Devam eden yaptırımımızda tüm oyunculardan desteklerini rica ediyoruz. Lütfen oyunun kurallarına saygı gösterin ve adil oynayın.”

Hile, PUBG Mobile gibi battle royale oyunları için büyük bir sorundur ve hile yaptığını bildiren birçok kızgın insanı görmek için yalnızca PUBG’nin resmi Twitter sayfasındaki yorumlara bakmanız gerekir . Oyunda bulacağınız tek hile tek seferlik hileler olmasa da, daha geniş oyun topluluğu için deneyimi geliştirmeye yardımcı olacağını umuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir