Raider Origin Hile ios Android Elmas Hilesi Bedava – Raider Origin Hilesi Nasıl Yapılır

Raider Origin Hile ios Android Elmas Hilesi Bedava – Raider Origin Hilesi Nasıl Yapılır

Raider Origin Hile ios Android Elmas Hilesi Bedava konusuna hoşgeldiniz arkadaşlar. Elimizden geldiğince Raider Origin Hile ios Android Elmas Hilesi Bedava nasıl yapılır onu anlatacağiz. Bunun için isterseniz resimli anlatımlarımızı isterseniz videolu anlatımlarımızı yapabilirsiniz. Raider Origin Hile ios Android Elmas Hilesi Bedava hilesini yapmanız en fazla 5 dakikanızı alacak olup güncel ve şuan çok iyi çalışmaktadır.

Adım Adım Resimli Anlatım

1 – Eğer ki kullanıyor isek ADBlocker ı kapatıyoruz resimdeki gibi. Sadece hileyi yapana kadar.

 

 

 

2 – Tarayıcımızın adres kısmına “ro.hileza.com” yazıyoruz.

 

 

 

3 – Açılan Hile sayfamızda ısaretlı yerlere kullanıcı adımızı ve kullanmıs oldugumuz telefona gore androıd ya da ios ya da bilgisyardan yapacaksak pc yı seçiyoruz.

 

 

4 – Bu adımda hesabımızın guvenlıgı ıcın proxylerden bir tanesini seçiyoruz. ve İleriye tıklıyoruz.

 

 

 

 

5 – Bu adımda ne kadar Diamond istediğimizi belirtiyoruz arkadaşlar. İleriye basıyoruz tekrardan.

 

 

 

6 – Dogrulama adımındayız suan. Verıfy Now a tıklıyoruz dogrulamayı yapmak için. Eger ki bu adım olmasa ide herkes istediği kadar elmas olur ve hile anında kapatılır idi.

 

 

 

7 – Google dogrulama benzerı bır dogrulama sıstemı bu. Bu adımda “En iyi whatsapp içeriğini alın” a tıklıyoruz.

 

 

8 – Burda Cep telefon numaramızı giriyoruz ve devam tusuna basıyoruz.

 

 

 

 

 

9 – Son Adım olarak Evet yazıp 6662 e gonderıyoruz . Hepsi bu kadar arkadaşlar.

 

 

Lütfen  Raider Origin  Hilesi 2019 u kullandıktan sonra teşekkür etmeyi lütfen unutmayınız. Her kese bol Diamondlı Günler. Herkese mutlu keyifli oyunlar dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Raider Origin Hile ios Android Elmas Hilesi Bedava

[Taze ve Rahatlatıcı Operasyon] Çalışmada veya işte çok yoruldunuz mu? Raider: Origin, tek elle kullanıma izin verir. Yumuşak hareket, akıllı geri bildirim ve kolay oyun rahatlamanızı ve zevk almanızı sağlar. [Sınıf Değişimi Aşılmaya Yardımcı Olur] Eskrimci, sihirbaz… Serbest sınıf değişimi ve zengin gelişen yolculuklar! Sadece en iyi kırıcı ol ve harikalar diyarını keşfet. [Patron Avları ve Zengin Loots] Geniş sihir dünyasında avcı patronların yüksek düşüş oranı. Seviyenizi yükselten ve güçlenmenizi sağlayan kıymetli puanları toplamak için dünya patronlarını öldürün. [Kaynak Yarışması Heyecan Verici Savaş Verdi] Dünyanın her yerinden gelen oyuncularla daha fazla kaynak almak için yarışın! Avcı mı yoksa av mı olacaksın? Avlanma ya da avlanma, fethetme ya da fethetme: dünyanın lideri kim olacak?

Bugünün makalesinde, Raider’imiz: Origin ipuçlarını ve hilelerini sizinle paylaşacak zorluklardan korkmayacak güçlü bir savaşçı olmanıza yardım etmek için sizinle paylaşacağız. Bu oyunda, gerçekte endişelenmenize gerek yok, çünkü her şey hemen hemen otomatikleşir, ancak özellikle de bu yüzden zayıf olmanıza izin veremeyiz! Daha güçlü olabilmek için üstlenmeniz gereken her şeye odaklanacağız, bu yüzden bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Yani, daha fazla uzatmadan, hadi hemen Raider: Origin ipuçlarını ve püf noktalarını okuyalım ve kahramanını daha güçlü hale getirelim! Hazır mısın? Görev hattını izlemeye başla Bu çok önemli bir ilk adımdır, çünkü bu rehberli görevler olmadan, tüm oyunu birinci seviye canavarlar üzerinde öğüteceksin ve bu bir sürü EXP değil.

Raider Origin Hile Nasıl Yapılır ?

Burada başarmak istediğimiz şey, tüm özellikleri açabilmeniz için görevleri olabildiğince çabuk tamamlamak. Bu, geç oyun seçeneklerine daha fazla girmeden önce biraz taşlama yapmanız gerektiği anlamına gelir. Her iki durumda da, görevleri el ile kabul ettiğinizden emin olmalısınız, çünkü oyun onları otomatik olarak tamamlama konusunda gerçekten iyi bir iş çıkarmaz. Bu başlangıçta biraz gerileme olabilir, ama yakında farketmeyeceksiniz bile! Tüm dişlilerinizi maksimum potansiyelde tutun Sahip olduğunuz tüm vitesler mümkün olan en yüksek seviyeye yükseltilmelidir, böylece karakterinizin Gücü her zaman maksimuma çıkarılır.

“Smelt” menünüzde kırmızı bir nokta olduğunu gördüğünüzde, oraya yöneldiğinizden emin olun ve “Auto Enhance” üzerine dokunun, böylece teçhizatınız maksimum seviyeye yükseltilmeye başlayacaktır. Ayrıca, ne zaman yeni bir vites seçerseniz, ekranda görünen “Equip” düğmesine dokunarak anında donatabilirsiniz. Bu, aldığınız her yeni donanım parçası için görünecektir ve şu anda sahip olduğunuzdan daha iyidir, bu yüzden yaptığınızdan emin olun. Özellikle dişli çok iyi ve nadir ise, gücünüzü oldukça artıracaktır. Yeni bir eşyayı donattıktan sonra, devam edip Büyülü Eşya’dan (eski büyülü eşyalarından birini değiştirmiş olabilirsin). Sadece aklınızda bulundurun: “Smelt” düğmesinde kırmızı bir nokta olduğunda, oraya gidin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir