Summoners War Lost Centuria Hile 2021

Summoners War Lost Centuria Hile 2021 ve Summoners War Lost Centuria Hile 2021 konumuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Summoners War Lost Centuria Hile Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.

Summoners War Lost Centuria Hile Yapılışı *Örnek*

Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Summoners War Lost Centuria Hile

Yayıncı ve geliştirici Com2uS, kısa süre önce Taipei Game Show’da yaklaşan gerçek zamanlı strateji başlıkları Summoners War: Lost Centuria için yeni bir oyun fragmanı gösterdi. Ayrıca, oyuncuların şimdi de ilgi alanlarını önceden kayıt ettirebileceklerini duyurdular. Aşağıda görebileceğiniz fragman, canavar çağırma animasyonları, kullanıcı arayüzünde ince ayarlar, bulacağınız yeni canavarlar ve grafiklere yükseltmeler dahil olmak üzere Lost Centuria’nın çeşitli yönlerini gösteriyor. Ayrıca yeni bir savaş formatı ve bir savaş tekrar sistemi eklediler.

Eğer yabancıysanız, Summoners War: Lost Centuria, Summoners War: Sky Arena’da popüler olan canavarları ve hikâyeyi, oyuncuların bir deste kartla savaşa girdiklerini gören tamamen yeni bir oyun sistemi ile harmanlamaya çalışıyor. Farklı miktarlarda manaya mal olan sekiz farklı canavar çağıracaklar, ancak daha düşük bir maliyet mutlaka daha az kullanışlı veya güçlü anlamına gelmiyor.

İşte bazı yeni Summoners War: Lost Centuria fragmanlarına ilk bakışınız Oyun hakkında konuşan GAMEVIL Com2uS başkanı Kyu Lee şunları söyledi: “Taipei Game Show hayranlarından ve etkileyicilerden gelen olumlu geri bildirimler, Summoners War: Lost Centuria’nın ne kadar iyi bir araya geldiğini ve bu IP’yi ne kadar ileri taşıyabileceğimizi gösteriyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.