Super Mecha Champions Hile 2021

Super Mecha Champions Hile 2021 ve Super Mecha Champions Hile 2021 konumuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Super Mecha Champions Hile

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.Super Mecha Champions Hile Yapılışı *Örnek*Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Super Mecha Champions Hile

Super Mecha Champions Hile Hakkında

NetEase’in Süper Mecha Şampiyonları, geçen yıl Mayıs ayında hem iOS hem de Android için ilk lansmanının ardından beşinci sezonuna ulaştı. Sezon 5, Yaz Sporları Buluşması olarak adlandırılacak ve yeni sezon görünümleri, bir silah ve yaz oyun modunu tanıtacak.

Bu yeni oyun modu, Yazın Eğlenceli Günleri olarak adlandırılacak ve Battle Royale oyunları için eşleştirme yapılırken erişilebilir. Bu oyun varyantında, harita üzerinde yuvarlanan, parçalandığında bol miktarda rastgele ganimet bırakan, yani aramaya değer olan Plaj Topları olacak.

Ayrıca Sıçrama Tahtası gibi bulunacak ek araçlar ve öğeler de olacaktır. Bu, oyuncuların daha yüksek bir görüş noktasına ulaşmasını sağlamak için 30 saniye boyunca çağrılabilir. Bunun ötesinde, haritada sürmek için Ball Launcher Deformed Car var.

Super Mecha Champions Hile için Teşekkürler

Yeni sezon aynı zamanda kapılabilecek yeni görünümlerin olduğu anlamına da gelir. Bu sefer, artık eskrim kıyafetleri giyebilen Rom için yeni bir kıyafet var ve başka yerlerde Raven kendilerine okçuluk temalı bir cilt bağlayabilir, süslü, parlak turuncu bir yayla tamamlayabilir.

Derilerden mühimmatlara, Mechaları bir roket voleybolu ile çıkarmak için tasarlanmış Hydra Füzesi adlı yeni bir silah da var. Kısa ve orta menzilde etkili olacak, ancak pilotlara mekaniklere kıyasla önemli ölçüde daha az hasar verecek.


Super Mecha Champions

Son olarak, bir dizi Pilot Özelleştirme seçeneği artık mevcut. Bu, oyuncuların pilotlarının kendileri için daha kişisel hissetmelerini sağlamak için diğer özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra görünümlere baş ve sırt süsleri eklemelerine olanak tanıyacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.