SuperStar YG Hile – SuperStar YG Bedava Elmas

SuperStar YG Hile – SuperStar YG Bedava Elmas ve SuperStar YG Hile – SuperStar YG Bedava Elmas yazımıza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Aşağıdaki Videoda Hile Adresini bulabilirsiniz..
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda 2 uygulama indirin.
6 – Uygulamaları 45 er saniye oynayın.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.

Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

SuperStar YG Hile Viodesu

SuperStar YG Hile IntipSeleb – Dalcomsoft’un müzikal ritim oyunu nihayet en son serisi olan SuperStar YG’yi 5 Kasım 2020 Perşembe günü resmi olarak piyasaya sürdü. Artık hayranların beklediği oyun Android ve iOS kullanıcıları için de mevcut. Ancak ne yazık ki, B.I Ex iKON ve Seungri Ex BIGBANG adlı iki idolün figürleri kaldırıldı. Bilindiği gibi Dalcomsoft, SM Entertainment, JYP Entertainment, Pledis Entertainment, Starship Entertainment ve daha birçoğu altında sanatçılar için yapılan SuperStar oyunu ile ünlüdür. SuperStar YG, piyasaya çıktıktan bir gün sonra bile hayranlarından olumlu yanıt aldı. Bu, Endonezya için Twitter sosyal medyasında trend olan konular listesinde yer almaya başlayan hashtag SuperStar YG hile’den görülebilir. Endonezyalı hayranlar ne düşünüyor? Aşağıdaki makaleye göz atın! Ayrıca Oku: Burning Sun Davası Sona Erdi, Yang Hyun Suk ve Seungri Bedava.

SuperStar YG Hile hakkında

SuperStar YG Hile Son olarak, mobil oyun geliştiricisi Dalcomsoft, en yeni SuperStar serisi oyunu “SuperStar YG” yi resmi olarak piyasaya sürdü. Hayranların bildiği gibi Dalcomsoft, SM ve JYP, SM, Pledis Entertainment, Starship Entertainment gibi diğer ajanslardan sanatçılar ve hatta BTS adlı erkek grubu için yapılan SuperStar ritim oyunuyla ünlüdür. Bu dizide hayranlara Sechskies, Big Bang, AKMU, WINNER, iKON, BLACKPINK ve TREASURE dahil YG Entertainment sanatçılarının şarkıları ve kartları sunulacak. Şimdiye kadar, “SuperStar YG” bugün (05/11) Güney Kore saatiyle öğle saatlerinde iOS ve Android için kullanıma sunuldu.

SuperStar YG Hile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir