The Mighty Quest for Epic Loot Hile İos Android Hileleri

The Mighty Quest for Epic Loot Hile – Bedava Altın Gem ve Season Pass 2019

The Mighty Quest for Epic Loot Hile 2019

The Mighty Quest for Epic Loot Hile 2019 Android ios için çıkarıldı arkadaşlar. Şuan için bir problem yok gibi göüküyor. Açık konusmak gerekirse şuan herkes oyundan son derece memnun ancak. Herkesin istediği tarzda bir loot dungeon oyunu The Mighty Quest for Epic Loot Hile 2019 Android ios… Baktık oyun çok pahalı ve her şey para ile , bizde oyunun hilesini araştırmaya başladık. Mesela oyuna para vermeden başlayan biri ile oyuna para veren biri arasında inanılmaz farklar oluyor arkadaşlar. Bunu ortadan kaldırmayı amaçladık açıkçası. The Mighty Quest for Epic Loot Hile 2019 Android ios oldukça güzl eğlenceli ve hırs uyandıran bir oyun ama oyunda mightly pach altın season pass oldukça pahalı diyebiliriz.

Bu yüzden The Mighty Quest for Epic Loot Hile 2019 Android ios için mutlaka bir hileye ihtiyaç duyuyorsunuz bizde açıkçacı bunu karşılamaya çalıştık. Eğer her şey yolunda giderse  ve hile güncelleiğini uzun süre korumay devam ederse oldukça mutlu olucağaımızı belirtmemiz lazım arkadaşlar.

Oyunun amacına geri dönersek, diğer şeytani kaleleri temizlemek oyunun temel hedefi. Bunun için de kendi kalenizden çıkıp diğer kalelere gidip oraları temizlemeniz gerekiyor. Kalelerde karşılaştığınız yaratıkların kendilerine has özellikleri ve saldırı türleri var. Ona göre savaşmanız gerekiyor ama ciddi anlamda bir dövüş farkı olmuyor çünkü karakterinizin dövüş şekli belli. Zaman zaman kalelerde dolaşırken bölüm sonu canavarı şeklinde güçlü canavarlarla da karşılaşıyorsunuz. O yaratıklar bazen zorluk çıkartabiliyor.

Kalelerde öldürdüğünüz yaratıkların üzerinden para, yaşam enerjisi ve eşyalar düşüyor. Bu eşyalar eğer sınıfınıza uygunsa giyebiliyor veya satabiliyorsunuz. Bu da karakterinizi kişiselleştirmenize olanak sağlıyor. Ayrıca her eşya birbirinin aynısı değil, eşyayı üzerinize giydiğinizde karakterinizin görünümü de ona göre değişiyor.

The Mighty Quest for Epic Loot Bedava Altın Gem

Kaleleri temizledikçe tecrübe puanı kazanarak seviye de kazanıyorsunuz. Seviye kazandıkça da yeni yetenekler alıyorsunuz. Mesela Mage karakterinin Elektrik, Ateş gibi yetenek kategorileri var, her yetenek kategorisinde de saldırı ve savunma yetenleri var. Seviye kazandıkça bu yetenekleri de geliştirebiliyorsunuz.

Kalenizi şekil şekil odalar ve koridorlarla dekore ederek kalenize giren yabancıları zor durumda bırakabilirsiniz. Çünkü kalenize giren kişiler belli bir sürede kalenizin tüm odalarını geçemezler ise kalenizden zırnık alamıyorlar. Böylece odalarınızı inşa ederken stratejik de davranmanız önemli.

Yazımıza son vermeden diğer sınıflardan da bahsedeyim. Archer (Okçu) ve Knight(Şövalye) sınıfları da diğer seçilebilir sınıflar. Hatta Ubisoft’tan aldığımız bir bilgiyi de sizlerle paylaşalım. Şu anda Runaway adını verdikleri bir sınıf üzerinde çalışıyorlar ve yakın zamanda oyuna ekleyecekler. Okçu karakterimiz Blackeye Bowgart, elindeki arbalet ile savaşırken Şövalye karakterimiz Sir Painhammer ise her türlü yakın dövüş silahını ustalıkla kullanabiliyor. Büyücümüz The Earl of Evilosity ise büyüleri ile uzaktan saldırılar yapabiliyor.

Bildiğiniz gibi sitemiz daha bir sürü güncel ve popüler oyunların güncel ve çalışan hileleri bulunmakta. Lütfen envanterinizi kontrol edip sizin işinize yarayacak hileleri kullanmayı unutmayınız. The Mighty Quest for Epic Loot Hilesini yaparken eğer herhangi bie sıkıntı yaşarsanız hiç çekinmeden yorumlar kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmakdan mutluluk duyarız. Eğer resimli anlatımlarımızı takip ederseniz zaten hiç bir sıkıntı yaşamadan en fazla 3 dakika içerisinde hileyi gerçekleştirmiş olacaksınız.

The Mighty Quest For Epic Loot oyunu halen betada ve geliştirilme aşamasında olmasına rağmen güzel bir oyun olmuş. Oynarken o renkli dünyada gerçekten eğlenceli vakit geçiriyorsunuz. Bir yandan kalenizi geliştirirken bir yandan da görevleri yaparak ve kaleleri temizleyerek karakterinizi güçlendirmeye çalışıyorsunuz.

Ubisoft’tan aldığımız bilgilere göre oyunda daha pek çok yenilik olacak ve oyun sürekli gelişmeye devam edecek. Evet, oyunu bir kere aldığınızda oyun bitmiyor. Oyun içi geliştirmeler için ekstradan ücret ödemeniz gerekebilir ama oyun sizi mecbur tutmuyor. Bu nedenle keyifle oynayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir