Tiktok Hile 2021

Tiktok Hile 2021 Güncel ve hazır. Tiktok Hile 2021 konumuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.

Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Tiktok Hile 2021
Tiktok Hile 2021

Tiktok Hile Yapması Kolay mı

Before Times’da, evden çıkmak için anahtarlarınızın ve cüzdanınızın yanınızda olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyordu. Geçtiğimiz yıl boyunca, açık hava rutininize bir başka önemli öğe daha eklendi – maskeniz. Ancak koleksiyonunuza ne kadar sevimli (ve tıbbi olarak etkili) maske eklediğiniz önemli değil, her zaman sevimli olan ancak pek uymayan bir veya iki maske vardır. Yanlışlıkla büyük olan Sailor Moon maskenizin gerçekten doğru şekilde kalmasını sağlamak istediğinizde, büyük bir maskenin yüzünüze daha iyi oturmasını sağlamanız gerekir.

Tiktok Takipçi Hile 2021

Maskenizin tam oturmasını sağlamak, sadece salgın gününüze giderken rahat olduğunuzdan emin olmak değildir. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC), maskenizi yüzünüze uymasına yardımcı olmak için sıkıştırmanın sizin ve etrafınızdaki maskeli kişilerin maruziyetini% 95’e kadar azaltmaya yardımcı olabileceğini buldu. CDC, maske güvenliğindeki bu artışı, AKA’nın cerrahi maske üzerine bir kumaş maske takarak çift maskeleme yaparak da elde edebileceğinizi söylüyor.

COVID öncesinden beri işi için maske takan birinden daha iyi kim maskenizin doğru kalmasını isteyebilir? DMD Dr. Olivia Cui, hastaları tedavi ederken cerrahi maskesinin yerine oturduğundan emin olmak için çok sayıda pratiğe sahip bir diş hekimidir. TikTok’u, gevşek bir maskenin tam olarak nasıl oturacağını size tam olarak anlatır.

Tiktok Hile 2021 Nasıl Yapılır

Herhangi bir şey yapmadan önce, Dr. Cui, TikTok izleyicilerine ellerinizi yıkamayı hatırlatıyor. Takmadan önce elleriniz temiz değilse ve COVID içermiyorsa (diğer mikroplardan bahsetmiyorum bile) maskenizin tam olarak oturması önemli değildir. Ellerinizi temizledikten sonra şunları yapın:

Maskenizi yatay olarak ikiye katlayın (eğer bir yazıcı-kağıdısıysanız, yatay yönde).
Kulak halkalarına maskenizin köşelerine mümkün olduğunca yakın bir düğüm atın.
Maskeyi tekrar açın.
Yanlardaki küçük açık cepleri kulak halkası düğümlerine sokun, böylece kapanacaklar.
Daha iyi oturan maskenizin keyfini çıkarın.
Dr. Cui’nin tavsiyesi özellikle cerrahi maskeler için tasarlanmış olsa da, aynı kesmeyi takip etmek çok büyük kumaş maskeleriniz için de işe yarayacaktır.

Tiktok Hile 2021 Hakkında

Gevşek his sizi rahatsız etmiyor mu? Bunun, bol bir kot pantolona aldırmamakla aynı şey olmadığını unutmayın – maskenizin tam oturduğundan emin olmak da bir güvenlik sorunudur. Doğru uymuyorsa, burnunuzun altına kayması ve yüzünüzün yan taraflarının dış havaya bolca maruz kalmasına neden olması muhtemeldir. Öyleyse öne çıkın ve bu yüz maskesi kesmesini rahatlık, stil ve güvenlik için iyi bir şekilde kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir