Ultimate Golf Hile 2021

Ultimate Golf Hile 2021 ve Ultimate Golf Hile 2021 konumuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Ultimate Golf Hile Nasıl Yapılır

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.Ultimate Golf Hile Yapılışı *Örnek*Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Ultimate Golf Hile

Miniclip tarafından üretilen Ultimate Golf! gerçek kulüplerden akıllı telefonlara geçseniz bile golf turnuvalarının rekabetçi ruhunu korur. Ancak Las Vegas’taki Wolf Creek Golf Kulübü, Fairmont Banff Springs, Harbour Town Golf Sahaları ve San Diego’daki Torrey Pines Golf Sahası gibi gerçek sahalardan ilham alan pistlerde dünyanın dört bir yanındaki diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.

Zaferler, daha iyi sopalardan farklı öğelere, ayrıca topun ilk izdüşümünde daha etkili vuruşlar elde etmeyi ve aynı zamanda kenarlarında gerekli hassasiyeti elde etmeyi sağlayan toplar ve diğer ekipmanlara erişimi garanti eder. delik. Bir delik açabilecek misin?

Hala hafta sonu tatilinde misin? Yeni uygulamaları denemeye ne dersiniz? Bu hafta SAPO TEK ekibi bazı oyunları yeni zorluklarla test etti, ayrıca bir fotoğraf uygulaması ve bir müzik uygulaması.

Hepsi ücretsizdir ve size eğlenceli anlar yaşatabilir, aynı zamanda fotoğraf düzenleme ve müzik kayıtlarınızı da geliştirebilir.

Akıllı telefonlar için şef Gordon Ramsay’den yeni bir oyun var. Ve şaka yapmıyor
Bu bir çeşit 3’lü Eşleştirme ama ünlü şefin bıçağı keskindir. Hiçbir şeyin çiğ olmaması iyi …

Ünlü “huysuz” şef Gordon Ramsay, yemek ve yemek pişirme ile ilgili farklı televizyon programlarının ana baş kahramanıdır ve hatta akıllı telefonlar için video oyunlarında bile, yakında Ljubomir Stanisic’in başrol oynadığı Portekiz versiyonuna sahip olacak Hell’s Kitchen uyarlaması başlatıldı.

Yeni oyunun adı Gordon Ramsey’in Chef Blast’ı ve özel yemekleri pişirebilmemiz için parçaları birleştirip kırıntılara dönüştürmemiz gereken bir bulmaca oyunudur. Amaç, ağız sulandıran yemekler hazırlamak, puan toplamak ve her seviyenin sonunda üç yıldız (maalesef Michellin değiller) kazanmak için şefin kendisini etkilemektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir