Valorant Hile 2021

Başka bir Valorant dolandırıcı oyun ve sosyal medyadan kovuldu. TGS Signature Series’in çeyrek finallerinde “Ryut” ile giden rekabetçi bir oyuncu nişan kilidi kullanırken yakalandı. Hile yapanın 2.000 $ ‘lık payı için rekabet ederken, canlı yayında açıkça hile yaptığı görüldü ve oyuncuyu hemen uzaklaştırdı. Haven’daki çift kapıları korurken rakip takımdan bir Reyna Ryut’a yaklaştı. Yanıt olarak Ryut onu pusuya düşürmek için hızla köşeyi döndü. Ancak bunu yaparken, hedef kilidi, yüzleşmek istediği Reyna yerine kapının dışındaki bir düşmanı hedef aldı. Ryut, hemen kilitlendiği düşmanı göremiyordu. Birinin görebileceği kadar açık bir hile vakasıydı. Hack’i kullanmasına rağmen, Ryut öldürmeyi bile başaramadı.

Valorant Hile Nasıl Yapılır ?

İşin manuel tarafında, analistler en sık rapor edilen oyunculardan başlayarak her gün “en şüpheli oyuncuları” gözden geçirecekler. “Bu manuel incelemeler, daha sonra Vanguard’ı iyileştirmek için kullandığımız otomatik olarak algılanmayan hileleri bulmamıza yardımcı oluyor, böylece gelecekte otomatik tespit (ve yasaklar) gerçekleşecek. Bu manuel incelemeleri, en rahatsız edici oyuncuları ortadan kaldırmak için bir fırsat olarak da kullanıyoruz. programın ilerisinde, “diye açıkladı Arkem. Hile karşıtı lider, hile geliştiricileri hilelerinin tespit edilip edilmediğine dair karanlıkta tutmak için “yasak dalgaları” nın uygulandığını belirtti. Arkem, manuel raporların Vanguard’ın etkinliğini anlamalarına yardımcı olduğunu da sözlerine ekledi. “Genel rapor sayısı artarsa, bu, geliştiriciler olarak bize oyuncuların oyunun bütünlüğü konusunda kötü hissettiğinin bir işaretidir (her bir raporun doğruluğundan bağımsız olarak). Benzer şekilde Vanguard’ın etkinliğini değerlendirebilmemizin bir yolu da var. Hile yaptığı bildirilen oyuncuların yüzdesi ile Vanguard tarafından tespit edilen oyuncuların yüzdesinin karşılaştırılmasıdır, “dedi.

Valorant Hileleri 2021

Wasteland 3 geliştiricisi InXile Entertainment, bilgisayar korsanlarını o kadar ciddiye aldığını ve yalnızca bilgisayar korsanları için gizli bir son verdiğini doğruladı. Wasteland 3, kıyamet sonrası donmuş Colorado’da geçen bir rol yapma oyunudur. Oyun, harika oynanışı ve hikaye anlatımı sayesinde Steam’de çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı. Wasteland 3, herkesin oyunu meşru bir şekilde yenmesi için 50-60 saat arasında herhangi bir yerde olabilir. Ancak, birisi oyun dosyalarını hackleyip manipüle ederse, sonunda onları bekleyen gizli bir son vardır. InXile Entertainment Studio Başkanı Brian Fargo, Wasteland 3’ün birçok bitiş durumuna sahip olduğunu ve tekrar oynanabilirlik değerine katkıda bulunduğunu duyurmak için Twitter’a gitti. Ancak Fargo, bu çoklu sonlardan birinin bilgisayar korsanları için özel bir son içerdiğini de belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir