Vineyard Valley Hile ios Android Sınırsız Bedava

Vineyard Valley Hile ios Android

Vineyard Valley Hile ios Android konusuna hoşgeldiniz arkadaşlar. Elimziden geldiğince Vineyard Valley Hile ios Android hilesini türkçeleştirmeye çalıştık. Biz bu Vineyard Valley Hile ios Android u ruslardan aldık. Eğer çeviride hatalarımız oldusa şimdiden affola. Tek yapmanız gereken adımları kontrol edip tek tek uygulayıp hileyi 5dk içerisinde yapmak. İleride Vineyard Valley Hile ios Android hile anlatım videosuda gelecektir.

 

AŞK, GİZEM ve BULMACA mı arıyorsun? Yepyeni ÜCRETSİZ renkli patlatmalı eşleştirme oyununda tatil yerini yenilerken zorlayıcı bulmaca bölümlerini çöz!

Vineyard Valley’in tepelerine kurulu Tangled Vines, Ayşe Teyze ve en iyi arkadaşın Alara ile birlikte çocukluğunu geçirdiğin bir zamanlar başarılı bir tatil yeri ve üzüm bağıydı. Tangled Vines yenilenmeye ihtiyaç duyuyor ve eşleştirme oyunlarını oynayarak tatil yerini eski görkemine kavuşturmak sen ve Alara’ya bağlı! Yüzlerce zorlayıcı bulmacada küpleri patlat, güçlü kombolar oluştur ve yenileme eğlencesini başlat!

Renkli karakterlerle eğlence, dram, gizem ve dahası ile hikayenin gelişimini takip et. Küpleri patlatarak ve bağımlılık yaratan 3’lü eşleştirme bulmacalarını çözerek Tangled Vines’ın sır ve gizemlerini çöz.

Oyun özellikleri:
Kendi üzüm bağı tatil yerini YENİLE
Tuhaf karakterleri hikayeleri ve sırları ile birlikte KEŞFET
Yüzlerce bağımlılık yaratan bulmacayı çözmek için küpleri patlat ve EŞLEŞTİR
Prestij seviyeni artırmak ve harika ödüller kazanmak için tatil yerini DEKORE ET
Ücretsiz can, ekstra para ve özel güçler kazanmak için sosyal kulüplere KATIL

Hiç kendine “”Evimde ne olsun isterdim?”” diye sordun mu? Bu eski üzüm bağını canlı bir tatil yerine dönüştürürken ev tasarımlarını hayata geçir. Mutfak, yemek odası, giriş, misafir odaları bahçe ve daha fazlasını özelleştir. Mutfağı yenile ve Ayşe Teyze ile Alara’ya restoranı işletmede yardım et! Yepyeni macera bulmaca oyununa gel ve Tangled Vines’ın gizemini keşfet.

Gizem, dram ve aşka hazır mısın? Yepyeni dekorasyon oyununda bir zamanlar güzel bir üzüm bağı olan tatil yerini tasarlayıp yenilerken bağımlılık yaratan oynanış ve yeni arkadaşlarının kişisel hikayelerine dal.

Vineyard Valley’i indir ve yüzlerce ücretsiz bulmacayı çöz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir