War Planet Online Hile 2021

War Planet Online Hile 2021 ve War Planet Online Hile 2021 konumuza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

War Planet Online Hile

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Videoyu sonuna kadar izleyin.
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda Oyunun Yüklü olduğu Telefon Numarasını Girin.
6 – Gelen Doğrulama Kodunu Siteye Girin.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.War Planet Online Hile Yapılışı *Örnek*Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

War Planet Online Hile

Tüm gezegen savaş halindeyken, cesur generaller kendilerinden bekleneni yapıp dünya fethi mücadelesinde ordularına önderlik ediyorlar. Saldırı vakti geldi, asker! Gerçek bir kahraman olduğunu kanıtlayabilecek misin? Üssünü kur, gerçek dünya haritasındaki bölgere hükmet, bir klan yönet ve yeryüzündeki tüm ulusları ele geçir! Savaşın göbeğinde bir dünyadaki tek askeri kuvvetsin. Fakat dimdik durup her şeyi ele geçirmek senin kaderin! Bu yüzden en bomba MMO gerçek zamanlı strateji oyununda sağlam bir üs inşa et, güçlü müttefikler edin ve küresel bir saldırı başlat!

**OYUN ÖZELLİKLERİ** GERÇEK ZAMANLI AKSİYON • Binlerce gerçek oyuncunun 7/24 hakimiyet için savaştığı bir dünyaya kendini kaptır. • Global sohbette müttefiklerinle konuş (ve düşmanlarına laf at) veya özel klik sohbetinde bir sonraki saldırını planla. • Zırhlı tanklar, şimşek gibi hızlı jetler ve uzun menzilli toplar gibi gerçek modern savaş makinelerinden esinlenilmiş pek çok birimle askeri kuvvetlerini oluştur. • Ordunu aslına uygun çizilmiş bir dünya haritasında ilerlet.

GERÇEK ZAMANLI FETİH • Canlı, gerçek zamanlı PvP muharebelerinde hakimiyet için savaş. • Düşmanlarına en beklemedikleri yer ve zamanda saldırmak için sinsi stratejiler kullan. • Önündeki tüm engelleri aşabilmek için müttefiklerinden takviye göndermelerini iste! GERÇEK ASKERİ

STRATEJİ • Tüm işgalleri savuşturacak, geçilmesi imkansız bir kale yaratmak için üssünü kişiselleştir. • Farklı farklı operasyonlarda uzmanlaşmış becerikli komutanları işe al. • Diğer oyuncularla devasa bir ittifak oluştur ve onlarla birlikte akıl almaz stratejiler koordine et. Ne bekliyorsunuz, General? Dünya, hakimiyeti elde edip bu savaşı kazanacak sizin gibi bir generale ihtiyaç duyuyor! Xbox Live kullanılabilir. Başarılar kazan, oyun klipleri paylaş ve çevrimiçi arkadaşlarına meydan oku.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir