Warpath Hile – Warpath Altın Hilesi 2021

Warpath Hile – Warpath Altın Hilesi 2021 ve Warpath Hile – Warpath Altın Hilesi 2021 yazımıza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçeleştirmeye çalıştığımız , ruslardan bulduğumuz ve çalıştığınız test ettitğimiz hileyi en fazla 5 dk içerisinden yapabilmeniz gerekiyor. Eğer hatalarımız olduysa şimdiden affola. Oldukça açıklayıcı , net ve basit bir şekilde adım adım neler yapmanız gerektiğini anlattık. Tüm yapmanız gereken videodaki adımları uygulayıp Hileyi yaptıkdan sonra yorum olarak teşekkür etmek.

Adımlar

1 – Önce Kanala Abone olmak Zorundasınız.
2 – Aşağıdaki Videoda Hile Adresini bulabilirsiniz..
3 – Videoda yazan siteye girin.
4 – Videodaki adımlara göre Hileyi tamamlayın.
5 – Son Adımda 2 uygulama indirin.
6 – Uygulamaları 45 er saniye oynayın.
7 – Hesabınızı kontrol edin çünkü hepsi bu kadar…
8 – Yorum olarak teşekkür etmeyi unutmayınız.

Arkadaşlar Hileyi yapmak için Önce Abone olmalısınız , Hileyi yaptıkdan sonra ise Like atıp Yorum olarak Teşekkür etmeyi Unutmayınız.

Warpath Hile
Warpath Hile

Warpath Hile Nasıl Yapılır

AFK Arena ve Rise of Kingdoms’ın yaratıcıları, yaklaşan WW2 RTS tarihlerini açıkladılar. Lilith Games’ten Warpath hem Android hem de iOS sürümleri için geliyor. Şu anda oyun, Android hayranları için Google Play mağazasından erişilebilen ücretsiz bir beta sunuyor. Bu başlık 2.Dünya Savaşı’nın alternatif bir versiyonunda yer alıyor ve oyuncuları güçlü bir ordudan sorumlu tutuyor. RTS tarzında geniş çaplı bir savaş alanında savaşırken Raven fraksiyonunun sağlam tutuşunu yenin. Her yerde özgürlük ve adalet için savaşırken tarihsel olarak doğru silahlar, kara birlikleri ve hava araçları arasından seçim yapın.

Warpath Nedir

Bu, oyuncuların 2.Dünya Savaşı cephaneliğini oluştururken kilitlenip yüklemelerini sağlayan bir başlıktır. Küresel bir savaş alanında yerinizi alın ve birimlerinizi kendi savaşınızla mücadele edecek şekilde özelleştirin. Dünyanın her yerinden komutanlarla ittifaklara katılın. Hedeflenen saldırıları serbest bırakın, üssünüzü stratejik noktalara taşıyın ve düşman düşmanlara karşı güçler oluştururken bölgenizi genişletin. Bu başlık, sorunsuz PVP savaşı ve devam eden eylem için bir şans sunuyor. Pürüzsüz mekaniğin, benzersiz birliklerin tadını çıkarın ve düşmanlarınıza maksimum güçle saldırın. Ya da düşman konumlarını kilitlerken ve

Warpath Hakkında

Warpath boyunca kendi ihtişamınızı açığa çıkarırken müttefiklerinize baskıcı bir ateşte katılın. Bu, dünyanın her yerinden oyuncuları farklı bölümlere götürecek ilgi çekici bir hikayeye sahip tarihi bir kampanyadır. Daha fazla özelliğin kilidini açın, daha fazla diyalog görün ve bu benzersiz başlıkta saklanan büyüleyici karakterin keyfini çıkarın. Bu oyun, kendisini farklı, güzel ve yine de tarihe uygun hale getirmek için çok şey yaptı. Dünyayı Kuzgun’a karşı kurtarmak için savaşın ve benzersiz bir savaş dünyasının tadını çıkarmanız için gerektiği şekilde bölgeyi özgürleştirin. Oyunun sadece bahse girdiğini unutmayın. Bu mobil başlık mikro dönüşümler içerir, ancak her yaştan oyuncu için uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir