Wild Sky Tower Defense Epic Legends TD RPG Hile Android İos Bedava

Wild Sky Tower Defense Epic Legends TD RPG Hile Android İos Bedava

Wild Sky Tower Defense Epic Legends TD RPG Hile

Wild Sky Tower Defense Epic Legends TD RPG Hile Android İos Bedava oyununa hoşgeldiniz.Wild Sky Tower Defense Epic Legends TD RPG Hile Android İos Bedavayı sizler için düzenledik Ruslardan elimizden geldiğince Türkçeye çevirmeye çalıştık. Oyunun hilesini yaptıktan sonra bizleree yorum yazmayı teşekkür etmeyi ihmal etmeyin. o zaman haydi oyunumuzun hilesine.

Bu efsanevi kule savunması RPG mobil oyununu karşılar kuleler inşa etmenize, kahramanları toplamanıza, devasa bir sümük tahribatı yapmak için sihirli ateş toplarını atmanıza ve geminizi bir fantezi krallığına işgal eden acele canavarlara karşı savunmanıza olanak sağlar. Yeşil bir ormandaki orklardan sıcak bir çölde efsanevi ejderhalara kadar Müttefikler bu TD oyununda tek seçeneğe sahipler: savunmak! Hepsi basit Orkları, hatta daha basit Zombileri ve biraz daha az basit olan Karanlık Elfleri en iyi yaptıklarını yapmaktan alıkoymak amacıyla: iyi ruhları yok etmek.

Wild Sky Tower Defense Epic Legends TD RPG Hile

Burada vahşi gökyüzü kahramanları kule savunma sağlar: epik efsaneler td rpg 1.0.20 Android 4.3+ ve üstü için APK dosyası. Vahşi Gökyüzü Kahramanları Kule Savunma: Epic Legends TD RPG oyunu, App Store’un Strateji kategorisinde listeleniyor. Bu, Wild Sky Heroes Kule Savunma: Epic Legends TD RPG’nin (com.wildsky.td) en yeni ve en yeni sürümüdür. Cep telefonunuza indirmek ve yüklemek kolaydır. En sevdiğiniz tarayıcıyı kullanarak uygulamayı indirin ve uygulamayı yüklemek için yükle düğmesine tıklayın, bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemesine izin vermeyi unutmayın.
Yükseklik indirme hızı ile doğrudan indirme bağlantısı sağlıyoruz. Lütfen Vahşi Gökyüzü Kahramanları Kule Savunması için sadece orijinal, bedava ve saf apk yükleyicisini paylaştığımıza dikkat edin: Epic Legends TD RPG 1.0.20 APK

Bu oyunun tüm sürümleri bizim için mevcut apk: 1.0.20, 1.0.19 Ayrıca Wild Sky Heroes Kule Savunma apk yükleyebilirsiniz: Epic Legends TD RPG ve popüler android emülatörleri kullanarak çalıştırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir