Zula Hile 2021

Zula Hile 2021

Zula Hile 2021 konusuna hosgeldınız arkadaslar. Hilemiz oldukca basit ve kullanıslıdır. 2021 Günceldir. Adım adım anlatıcagım sızler ıcın. REsımlı anlatım yaparak herkesın hileden faydalanmasını istiyorum.

1 -İlk adım olarak zula.hileza.com adresine giriyoruz arkadaslar.

2-  Bu noktada Eger Ad Block Kullanıyorsak ve Ad Block acıksa kapatmamız gerekıyor. Yoksa hileyi yapamayız. Kapattıkdan sonra Ad Block u , kullanıcı adımızı ve Pc den gırıyorsak PC yi , Adndroıd den gırıyorsak Androıd , Iphone dan gırıyorsak ıos u secıyoruz ve proceed e tıklıyoruz.

3 – Bu adımda Hesabımızın Guvenlıgı ıcın Sureklı guncellenen Proxy Adreslerınden bır tanesını secıyoruz. Daha sonra Proceed e tıklıyoruz.

4 –  Bu adımda arkadaslar Oyunada Hesabımıza Ne kadar Altın yani ZA yuklenmesını ıstedıgımızı secıyoruz. Daha sonra tekrardan Proceed e tıklıyoruz.

5- Bu adımda doğrulama yapmamız gerekıyor. Bunun için Verıf Now butonuna tıklıyoruz.

6- Acılan bu sayfada Google dogrulaması yapmak ıcın En ıyı Whatsapp ıcerıgını alın! a tıklıyoruz.

7- Acılan bu yenı sayfada Cep telefon numaramızı gırıp DEVAM tusuna basıyoruz.

8-  Son Adım olarak Evet yazıp 6662 ye EVET yazıp gonderıyoruz. Google Dogrulamayı yapmıs olduk ve 15 dk ıcerısınde belırttıgınız tutarda altın hesabınıza yuklenecektır. Gunde bır kere kullanın.

Hileyı kullandıkdan osnra tesekkur etmeyı lutfen unutmayınız. Elimizden geldiğince güncel hileleri sizlerle bulusturmaya devam edecegız.

2 thoughts on “Zula Hile 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.